Yağız İlaçlama

  • Firma YetkilisiYağız İlaçlama
  • AdresSerdar Mah. Selahattin Eyyübi Cad. No: 15/6 Başiskele Kocaeli
  • Telefon0262 344 24 00

Firma Hakkında

Yağız ilaçlama eğitimli ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermekte olan bir böcek ilaçlama firmasıdır. Yağız ilaçlama dünyada haşere ilaçlama konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları en uygun ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Yağız ilaçlama şirketinin kullandığı etkili ve yasal ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, şirketimiz bünyesinde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Profesyonel ilaçlama ekipleri etkili, sonuç veren ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede tüm haşere ve kemirgenleri ortadan kaldırmaktadır. Zararlı canlı veya haşera olarak adlandırılan canlı özelliklerine göre belirlenen ilaçlama yöntemleri, haşere ve kemirgenlerin kısa sürede imha edilmesini sağlamaktadır. Ev veya iş yerlerinde meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemleri, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları gibi yeni teknolojik ekipmanlar aracılığıyla ortadan kaldırılmaktadır. Uzman ilaçlama ekipleri modern cihazlarla gerçekleştirmiş oldukları etkili yöntemlerle kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde, hastane, otel, cafe ve restoran gibi alanlarda meydana gelebilecek her türlü haşere ve kemirgen problemine karşı ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal İşyeri İlaçlama

Evlerde insanların başının belası olan böcekler işyerlerinden de yerlerini almış durumdadır. İşyerlerindeki bu böceklerden kurtulmak için ilaçlama firmalarından yardım almak uygun olacaktır. Kurumsal işyeri ilaçlama firmaları ilaçlama hizmetini en güzel şekilde vermektedir. Bu firmalar ilaçlama için özel kimyasal ilaçlar kullanmaktadır. Bu ilaçlar sayesinde kısa sürede işyerlerindeki böceklerden kurtulmak mümkün olacaktır.

İlaçlama firmaları ilaçlama konusunda farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemler böceklerin türüne göre değişiklik göstermektedir. Karınca için kullanılan ilaç ve miktarı ile fareler için kullanılan ilaçlar farklılık göstermektedir. Bunun yanında ilaçlamada kullanılan ilacın özelliği de farklılık göstermektedir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama yapılabilmektedir. Bütün bu yöntemlerden hangisinin uygulanacağı konusunda firma alan incelemesi yaparak karar verecektir.

Kampanya & İlanlar

Yağız İlaçlama henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Yağız İlaçlama henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Yağız İlaçlama ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.