X-Sense Kamera Sistemleri

  • Firma YetkilisiX-Sense
  • AdresYakuplu Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:55-1 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
  • Telefon05419053424
  • Ç. Saatleri08:30 - 18:30

Firma Hakkında

2006 yılında iyi güvenlik hizmeti veren şirket olma hedefiyle yola çıkan İstanbul Kamera Sistemleri, müşteri odaklı yaklaşımının doğal sonucu olarak kısa sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. İstanbul Kamera Sistemleri, altyapıya verdiği önem, ‘tam koruma’ prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. İstanbul Kamera Sistemleri, profesyonel ekipler tarafından yapılan risk analizleri sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir. İstanbul Kamera Sistemleri oluşturduğu profesyonel kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Kamera Sistemleri faaliyetlerini alarm ve entegre güvenlik departmanı olmak üzere iki ayrı yapı altında toplamıştır. Alarm Departmanı bireysel ve küçük ölçekli kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken, Kurumsal departman orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermektedir.

İstanbul Kamera Sistemleri bünyesinde alarm, yangın ihbar, yangın söndürme, kamera (IP , AHD ve CCTV ), geçiş kontrol sistemleri (turnike, x-ray, metal kapı dedektörü, parmakizi, kartlı geçiş, yüz tanıma, damar okuma, bekçi tur vb.) plaka tanıma sistemlerini barındırmaktadır.

Kampanya & İlanlar

X-Sense Kamera Sistemleri henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

X-Sense Kamera Sistemleri henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

X-Sense Kamera Sistemleri ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.