Vinç Firması

Firma Hakkında

Vinç Kiralama Hizmetlerimizi Vinç Firması Platformuna Taşıdık!

Vinç Firması platformu ile yapmış olduğumuz anlaşmayla birlikte vinçlerimizi platform aracılığıyla kiralamaya başladık. Sektördeki yoğun rekabet arasından sıyrılmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha görünür kılmak için başvurduğumuz bu platform sayesinde gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Platforma üye iş yerlerinden biri olarak bizlere sunmuş olduğu avantajlardan ötürü Vinçfirması.com ekibine teşekkür ederiz.

Platforma üye olmak oldukça kolay ve hızlı bir işlem dolayısıyla bu süreçler boyunca hiç yıpranmadan sisteme dahil olduk.  Hizmet verdiğimiz bölgeden gelen talepler platform tarafından bizlere yönlendiriliyor. Böylelikle vinç kiralama hizmetlerimizi duyurmak ve çok sayıda rakip firmanın arasından sıyrılmak için ekstra bir çaba sarf etmeden hizmet bölgemizdeki kullanıcılara ulaşabiliyoruz. Platform üzerinde vincfirması.com   Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet veren çok sayıda firma bulunuyor. Tüm Türkiye’ye hizmet veren bir platforma dahil olmak firmamızın adına da oldukça prestijli bir katılım oldu. Web sitesi üzerinde kayıtlı firmaların yer aldığı bir rehber yer alıyor. Tüm kayıtlı firmalar hakkında detaylı bilgiler ve görsellerinde ekli olduğu bir alan bulunuyor. Hizmet almak isteyen kullanıcılar doğrudan vinç firması platformu ile iletişime geçiyor. Platform ise gerekli yönlendirmeleri firmalara sağlıyor.

Platformun Bize Sağladığı Avantajlar

vincfirması.com  Üye iş yerlerinin yer aldığı alanda, kiralama yaptığımız tüm vinçlerimizin videolarını yükledik. Böylece hizmet almak isteyen kullanıcılar ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebiliyor. Biz hizmet bölgemizde en çok kiralık vinç talebi alan yoğun ilçede gold üyelik yaptırdık. Bu sayede vinç platformu üzerinden gelen her vinç kiralama talebi gold üyelik bölgemizde ise direkt olarak firmamıza yönlendiriliyor. Bu sayede vinçlerimizden elde ettiğimiz kâr oranı yükseldi.

Platforma kayıt olmadan önce, hizmetlerimizi duyurmak için pek çok kanaldan reklam çalışmaları yapıyorduk. Bu işlemler uzman yardımı gerektiren uzun soluklu işlemler olduğundan ötürü hizmetlerimizi daha geniş kitlelere duyurmak konusunda çeşitli zorluklarla mücadele ediyorduk. Ancak vinç firması platformuyla karşılaştıktan sonra vinçlerimizi platform aracılığıyla kiraya vermeye başladık. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra firmamızı tanıtmak için ekstra bir çalışma yapmamıza gerek kalmadı.

vincfirması.com  firma olarak sepetli vinç, mobil vinç, hiyap vinç gibi çeşitli vinç kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Vinç kiralama hizmeti verdiğimiz tüm vinçlerimizin detaylı videolarını sisteme yükledikten sonra, platformun müşteri destek hattı imkanından da faydalanmayı tercih ettik. Tarafımıza +850 hattı üzerinden tanımlanan bize özel numaramız sayesinde kullanıcılarımıza, profesyonel hizmet deneyimleme fırsatı sunuyoruz.

Ülke çapında hizmet veren bir platformda yer almak şüphesiz her firma için oldukça önemli bir fırsattır.  Bizlerde hizmetlerimizi daha çok kullanıcıya ulaştırmak ve hizmet kalitemizi arttırmak için platformdaki yerimizi şimdiden aldık. Bizlere sağlamış oldukları avantajlardan ötürü kendilerine teşekkür eder, bizlerden vinç kiralama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimizi firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için vincfirması.com adresine bekleriz!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.