Topkapı Elektrik Ltd. Şti.

  • Firma YetkilisiTopkapı Elektrik
  • AdresBestekar Nasibi Mehmet Efendi Sok. Karakaya Han No: 2/7 Zeytinburnu / İstanbul
  • Telefon0212 577 44 21
  • Ç. Saatleri08:30 - 18:30

Firma Hakkında

21 Şubat 1984 tarihinden beri makine, inşaat ve imalat sektörlerine hizmet vermektedir. Merkezi Topkapı, şubeleri Hadımköy ve İkitelli’de olan şirketimiz Schneider, Weidmüller, Kabtek, Finder firmalarının bayiliklerinin yanında Siemens, Legrand, Moeller gibi ve sektördeki diğer firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Şirketimiz 21 Eylül 2006 tarihinden itibaren gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza ISO9001:2008 kalite belgesini almış sektördeki ilk ve halen tek firma olarak “SAHTE, TAKLİT, KALİTESİZ, KULLANILMIŞ ÜRÜN S.A.T.M.A.M.A.K.T.A.N ÖVÜNÇ DUYUYORUZ. YA SİZ?” sloganı ile müşterilerine en iyi kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Topkapı Elektrik, şalt ürünlerinin yanı sıra fırın, elyaf fabrikası, vinç uygulamaları, kumlama makinesi, pres otomasyonu, elektro banyolar gibi çok geniş bir yelpazede makine ve otomasyon çözümleri de üretmektedir. Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye www.topkapielektrik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Şu an mevcut olan çalışmalarınızda veya planladığınız yeni projelerinizde optimum menfaatler adına karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunmak amacıyla sizlerle tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Kampanya & İlanlar

Topkapı Elektrik Ltd. Şti. henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Topkapı Elektrik Ltd. Şti. henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Topkapı Elektrik Ltd. Şti. ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.