Tanlar Kömür Ofisi

Firma Hakkında

1980 yılından bu yana Alanyada mangal kömürü satışı yapmaktayız. Yılların verdiği özgüven ile müşterilerimizin Mangal kömürü ihtiyaçlarını, ihtiyaçlarına uygun bir şekilde karşılamaktayız. Kendi ocaklarımızda üretmiş olduğumuz kömürlerin yanı sıra, ithal kömürlerimizle de hizmet vermekteyiz.

Alınan siparişleri servislerimizle yerine kadar en kısa sürede ulaştırmaktayız. 1980 yılına kadar Soba ve mangal imalatçılığı yaptığımız için merkez dükkanımızda Soba çeşitleri ve mangal çeşitleri de satmaktayız. Sanatkarlığımız sayesinde oteller için balkon askılığı imalatı da yapıyoruz. Mangal kömürünü tutuşturmak için yıllardan bu yana satmakta olduğumuz çam çıranın da teknolojik petrol ürünü olarak son yıllarda piyasaya yayılan Reşo yakıtının da bayiliğini almış bulunmaktayız.

Artık otellere Mangal kömürü, balkon askılığının yanı sıra Reşo yakıtı, ispirto ve kandil yakıtı da pazarlamaktayız. Yılların verdiği tecrübeyi siz müşterilerimize; kaliteli ürün, ödeme kolaylığı ve zamanında servislerimizle sunuyoruz.

Kampanya & İlanlar

Tanlar Kömür Ofisi henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Tanlar Kömür Ofisi henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Tanlar Kömür Ofisi ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.