Soner Asansör Kiralama Konya

  • Firma YetkilisiSoner Asansör Kiralama
  • AdresIşıklar Mh. Fakih Kahramani Sok. No: 11/2 SELÇUKLU KONYA
  • Telefon0534 521 33 48
  • GSM0542 823 99 39

Firma Hakkında

Firmamız 2010 Yılında Konya Soner Asansör Kiralama firması olarak asansör kiralama hizmetine başlamış olup günümüze kadar devam etmektedir. Geçen 9 yıllık süreçte başta Konya merkez ve İlçeleri olmak üzere siz değerli müşterilerimize ekonomik, hızlı, güvenli, kaliteli hizmet, uygun fiyat, iş güvenliği ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Yılların vermiş olduğu ve sektör içinde edindiğimiz tecrübe siz değerli müşterilerimize kusursuz ve en iyi şekilde sunulmaktadır. Bizim için paradan en önemlisi Müşteri Memnuniyetidir. Bizim sermayemiz sizin Memnuniyetinizdir. 20. kata kadar çıkan son sistem Asansörlerimizle sizlere daha iyi hizmet sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ev eşyalarınızı 20. kata kadar çıkarmak Mobilyalarınızı 20. kata kadar çıkarmak Beyaz Eşyalarınızı 20. kata kadar çıkarmak İnşaatlara saatlik ücretle cam, mobilya, pvc, mermer, fayans alçıpan vb. işlerinizi çıkarmak Çatı katlarına saatlik ücretle kiremit, mebran, moloz çıkarmak ve indirmek. Konya içinden ve Şehir dışından gelen nakliyat araçlarının gerek asansör gerek eleman ihtiyaçlarını karşılamak. Hizmetlerimizden uygun fiyata ve hızlı şekilde yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kampanya & İlanlar

Soner Asansör Kiralama Konya henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Soner Asansör Kiralama Konya henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Soner Asansör Kiralama Konya ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.