Sonad Çağdaş Nakliyat

  • Firma YetkilisiSonad Çağdaş Nakliyat
  • AdresBosna Cd. Ana Sk. No: 34/A Adapazarı SAKARYA
  • Telefon0 264 2730864
  • GSM0 532 2659332

Firma Hakkında

Evden eve nakliyatta çağdaş taşımacılığı ilke edinen firmamız, 1986 yılından bu yana sizlere en yeni en güzel hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Sakarya ilinde evden eve taşımacılık anlayışını ilk olarak hayata geçiren firmamızın kurucusu sayın Nail Aka’dır. 20 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetinizde olan firmamız ev, işyeri, ofis taşımacılığında konusunda uzman ekip elemanlarımızla ambalajlama, söküp takma ve montaj hizmetlerinizle eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyatını sağlar. Hizmetlerimizin tamamı Hür Sigorta güvencesindedir.

Firmamızın tarzı; çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır. Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standartta oturmuş ve ülkemizde henüz bir nakliye Hizmeti ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde taşımayı hedefleyen firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Müşterilerimizden gelen teşekkürler ile firmamızın hedefine ulaştığını mutlulukla gözlemlemekteyiz.

Kampanya & İlanlar

Sonad Çağdaş Nakliyat henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Sonad Çağdaş Nakliyat henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Sonad Çağdaş Nakliyat ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.