Sevilay Halı Yıkama

  • Firma YetkilisiSevilay Halı Yıkama
  • AdresM. Akif Mah. Orman Dağı Sokak No: 28 Selçuklu KONYA
  • Telefon0332 342-6737
  • GSM0507 263-4202

Firma Hakkında

Günümüzde bir çok kişi veya kişiler halı yıkama işine girmişlerdir. Halı yıkama işi artık ele, ayağa düşmüş bir iş haline gelmiştir. Artık insanlar halı yıkama firması değil, güzel halı yıkama firması aramaktadır. Firmamız sizlere her şeyin fırsatını ve kolaylığını sunmaktadır.

Her şeyden önce bu hayatta en önemlisi hijyen ve sağlıktır. Firmamız sizlere hijyen ve sağlık kalitesini vermekten gurur duymaktadır. Firmamız 4 mevsim boyunca sizlere hizmet vermektedir.

Halı yıkamak ve halı temizlemek kesinlikle deneyim ve kaliteli hizmette yatmaktadır. Yıllardır bu sektörde ki varlığımızı sürdürüyoruz ve sizlerin vasıtasıyla sürdürmeye devam edeceğiz. Bayanlar için halı yıkamanın önemi gerçekten çok büyüktür. Firmamız sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir. Halılar üzerlerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Sonuçta halılara ayaklarımızla basıyoruz ve yemekler döküyoruz üzerine. Bir çok bakteri ve toz halıların üzerinde birikmektedir. Bunlardan arınmanın tek yolu güzel ve hijyenik ortamda halılarınızın yıkanmasıdır.

Sizlerde çocuklarınızın ve kendinizin sağlığını düşünüyorsanız lütfen bize ULAŞIN.

Kampanya & İlanlar

Sevilay Halı Yıkama henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Sevilay Halı Yıkama henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Sevilay Halı Yıkama ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.