Serkan Gofret

  • Firma YetkilisiSerkan Gofret
  • AdresReis Mh. 2. Sk. No:7/1 Akşehir KONYA
  • Telefon0332 813 00 69

Firma Hakkında

2002 yılında temelleri atılan firmamız, bugün itibariyle geldiği noktada, 12 BİN m2 açık alan ve 2 BİN 500 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız ortaya koyduğu kalite yaklaşımı doğrultusunda günlük 4 TON üretim kapasitesi ile gofret üretimi ve 30’a yakın ürün çeşidiyle ülkemizin saygın markaları arasında yerini almıştır. Sektöründe tüm üretim sürecinde ortaya koyduğu kalite anlayışı ile öne çıkan firmamız “Kalite İnsana Saygıdır” sloganıyla malzeme kalitesinden sevkiyata, hijyen standartlarından, çalışanlarının eğitimine kadar imalatının her aşamasına büyük önem verir.

Firmamız SERKAN ZİYANAK, Tüm ürünlerinde son derece sağlıklı ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarı ile yönetmektedir.

Ürettiği her ürünü, ürünlerimizin tüm ailesini temsil ettiği bilinciyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, ürünlerinde kalite ve damak zevkinden taviz vermeden, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti verebilme amacındadır.

2012 yılı yatırım hedeflerimiz çerçevesinde yeni ürünler olarak bisküvi, çikolata ve kraker grupları ile Türkiye’mize yeni istihdam olanakları oluşturmak için yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Kampanya & İlanlar

Serkan Gofret henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Serkan Gofret henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Serkan Gofret ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.