Sedef Mum

  • Firma YetkilisiSedef Mum
  • AdresHüsrev Gerede Cad. No: 70 Nişantaşı Şişli İstanbul
  • Telefon0212 236 23 00

Firma Hakkında

Mum sevdası 1970 yılına dayanan Sedef Mum, işe öncelikle küçük bir atölyede başladı. Bu hikayenin devamında mumlarımızın, müşterilerimiz tarafından giderek beğenilmesi, tercih edilmesiyle taleplerin ve müşteri memnuniyetinin giderek artması üzerine ilk showroomunu Dolapdere’de, ikinci mağazasını Addresistanbul’da ve üçüncü mağazasını Nişantaşı’nda açmış bulunmaktadır.

Küçük bir atölyeden, İstanbul’un güzide semtlerindeki mağazalara uzanan bu yolculukta her zaman müşteri memnuniyetini, kalite ve sanat aşkını 1970’ten beri bünyesinde barındıran Sedef Mum, kokulu mumlar, oda kokuları, şamdan mumları, heykel mumlar ve daha birçok ürün ile yelpazesini günden güne genişletmeyi başarmış ve müşterilerine en doğru hizmeti vermeyi kendine sonsuz bir hedef olarak belirlemiştir.

Sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını ve iş ahlakını esas alarak İnsanların yaktıklarında mutlu olacakları, kişiye özel ve daha butik çalışmayı ilke edinen Sedef Mum’da üretilen bütün modellerin tasarımı Gülistan Topal’a aittir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Sedef Mum’daki bütün ürünler Avrupa Standartlarına uygundur ve Avrupa ülkelerine de ihracatı gerçekleşmektedir. Sedef Mum, geçmişten gelen tecrübesini gelecek nesillere aktarma yolunda başarılı bir şekilde yola devam etmektedir. Bunda en büyük rolü oynayan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kampanya & İlanlar

Sedef Mum henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Sedef Mum henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Sedef Mum ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.