PYLS Danışmanlık ve Yönetim

Firma Hakkında

Danışmanlık ve Mali Yönetim

Yazlık bir ev sahibi olmak ne kadar güzel de olsa, siz burada yokken evinizi ve ödemelerinizi takip edip gözeten, siz buradayken de yasal işleyiş ve prosedürler ile uğraşmakta size yardımcı olacak bir asistana ihtiyacınız olabilir.

Tatil evinizin tüm ödemelerini tek bir hesaptan yönetmeyi ve bu hesabı internet sitemiz üzerinden takip edebilmenizi sağlıyoruz. Ve isterseniz dairenize ayda iki kez uğrayıp kontrol edebilir ve havalandırabiliriz. Siz tatil evinize uğramadan önce dairenizi temizleyebilir ve havaalanı transferinizi ayarlayabiliriz. Bizimle bir hesap oluşturup hesabınıza para yatırarak sizin adınıza gerekli tüm ödemelerinizi bizim yapmamızı sağlayabilirsiniz. Elektrik, su, telefon, internet, vergi, sigorta, aidat vb. Bunun haricinde tamirat tadilat gibi ek hizmetler sipariş edebilirsiniz, veya kendi sipariş ettiğiniz bir hizmetin de bu hesabınızdan ödenmesini isteyebilirsiniz, e-posta aracılığıyla bir onayınız yeterli olacaktır. Hesabınıza banka aracılığıyla veya ofisimizde nakit olarak para yatırabilirsiniz.

Özel hesabınızdaki bakiyeniz azaldığında size bildirim göndeririz. Bunun yanı sıra, web sitemiz üzerinden kendi giriş kodunuzla firmamızdaki özel hesabın durumunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Bireysel müşterilerimizin yasal sorumlulukları ve bilgilendirilmelerini gerektiren konuları takip eder ve sizlere bildiririz.

Bu hizmetler için fiyatlarımız yıllık 100€’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kampanya & İlanlar

PYLS Danışmanlık ve Yönetim henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

PYLS Danışmanlık ve Yönetim henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

PYLS Danışmanlık ve Yönetim ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.