Propa Çerçeve

Firma Hakkında

Propa Çerçeve sektöründe kaliteli hizmet sunmayı ve kaliteyi bir adım üste taşımayı ilke edinmiştir. Seyir defterine imza atmaya başladığı 1986 yılında ilkel yollarla teknolojiden uzak imkanlar ile sektöre ağaç resim çerçeveleri ve profil çerçeve üretimi ile başlayan Propa Çerçeve kısa sürede sektörde iyi bir yer edinmiştir.

Firmamızın Hatay Antakya’da 2000 metrekare kapalı 5000 metrekare açık fabrika alanı, Ankara Siteler’de 350 metrekare birinci şubesi İstanbul İskoç’ta 300 metrekare ikinci şubesi bulunan firmamız bünyesinde 68 tecrübeli eleman 10 adet pazarlama aracı 3 adet lojistik taşıma araçlarıyla yurtiçi servis ağına sahip teknolojik ve gelişmiş bir firma durumuna gelmiştir.

Firma bünyesinde polisten ham maddeden profil sanat galerilerine, polyesterden dekoratif aynalar dresuarlar ve biblolar ev tekstil ve hediyelik ürün mağazalarına, enjeksiyon lamine plastik ahşap ürünlerden birbirinden farklı resim çerçeve modelleri resim stüdyolarına üretim yapmakta ve kendi servis ağıyla Türkiye’nin her köşesinde bulunan 2500 cari müşterisine tecrübeli elemanlarla pazarlama ve satış yapmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Propa Çerçeve henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Propa Çerçeve henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Propa Çerçeve ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.