Öz Gi-Ba Tıkanıklık Açma Kayseri

Firma Hakkında

Öz Gi-Ba, 1986 yılında Kayseri’de kurulmuş olup alt yapı, kanal, kanalizasyon, vidanjör hizmetleri, tıkanıklık açma, bina içerisindeki banyo, tuvalet ve mutfak pis su aktarım yerlerine ait (lavabo, klozet, küvet kanalları gibi) tıkanıkların açılması ve kanal bacası temizleme hizmetleri ile diğer küçük çaptaki işleri mekanik makinalarla yapmakla beraber ayrıca mekanik sistemli tazyikli su aracıyla kanal temizlemede müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Mekanik sistemli kanal temizleme aracımız 200 bar güce sahip olup kanalizasyon ve boruların içerisinde bulunan katı atıkları (kum, taş, yağ, kök vb.) yüksek basınçlı su ile yumuşatarak ve sürüyerek logar bacalarına kadar getirilmesini sağlayarak dışarı aktarılması gerçekleştirilir.

Çalışma yapılacak alanı kırmadan, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile açarak çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Kanal temizleme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve her türlü tesisat işlerinizde yanınızdayız.

Kampanya & İlanlar

Öz Gi-Ba Tıkanıklık Açma Kayseri henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Öz Gi-Ba Tıkanıklık Açma Kayseri henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Öz Gi-Ba Tıkanıklık Açma Kayseri ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.