Önallar Çadır

  • Firma YetkilisiYunus Önal
  • AdresSaray Mah. 3. Cad. No: 49 Kahramankazan / ANKARA
  • Telefon0(312) 815 1028
  • Ç. Saatleri08:00-20:00

Firma Hakkında

Önallar Çadır, Ankara Kazan ilçesinde sektöre 1999 yılında girerek ilklere imza atan bir firma olmayı başarmıştır. Gerek hızlı ürün teslimatı gerek satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır.

Önallar Çadır, hayvan çadırı sektöründe bir ilk olan makaslı yapılarda profil çerçeveli kilitlenebilir, pistonlu pencereyi ilk yapan firmadır. Aynı zamanda standart hayvan çadırlarından farklı olarak çatılarımızda klasik bacaların aksine 50 cm genişliğe 2 metre uzunluğunda havalandırmalar kullanılmaktadır. Kullanılan bu havalandırmalar yaklaşık 12 bacanın verebileceği havayı vermektedir.

Türkiyenin her bölgesinde referans hizmetlerimizi görebilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine 1 günde teslim ve kurulum hizmeti ile 2 yıl firma garantisi ile çadır sahibi olabilirsiniz. Her şehire her çadır olmaz ilkesi ile bulunduğunuz bölgenin iklim şartlarına göre özel olarak çadır hazırlanmaktadır.

Çadırlarımızın kalitesini yazın çadır içinin serin, kışın çadır içinin sıcak olmasını ve çadırın ve demirlerin kalitesi ile fark edebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında; hayvan çadırları, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği çadırları, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği çadırları, kanatlı hayvan yetiştiriciliği çadırları, depo çadırları, mantar yetiştiriciliği çadırları, saman – balya çadırları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.