Nazar Kahve Kavurma Makinaları

Firma Hakkında

Nazar Kahve kurulduğu 2005 yılından itibaren deneyimi, yenilikçi ve araştırmacı düşünceyle birleştirip, çağdaş, ilkeli bir üretici olarak sektörde hizmet vermektedir. Yüksek kaliteli kahve kavurma makinaları ve kahve değirmenlerimizin her vidasında olduğu gibi satış sonrası da hizmetimizin her noktasında aynı sorumlulukla hareket etmekteyiz.

Nazar Kahve, toplam kalite anlayışı ile tüm süreçlerde dünya markasının gerektirdiği hassasiyeti göstermektedir. Makinelerimiz tam donanımlı laboratuvarlarda test edilmekte ve asgari gerekliliklerin çok ötesinde sonuçlar vermektedir.

Kaliteyi ön planda tutarken estetiği de yakalayan firmamız geçen yıllar içinde yurt dışındaki satış ağını genişletmeyi başararak ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir. Sektöründe işinin tüm gerekliliklerini sağlamış ve müşterilerinin tam güvenini kazanmış olan firmamız 2014 yılında Golden Coffee Roasters adı altında marka tescilini de yaptırmış olup sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmalarıyla müşterilerimizden gelecek öneri ve istekleri dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız her zaman sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmak için faaliyetlerini genişleterek ve geliştirerek kahve kavurma makinaları sektöründe emin adımlarla ilerleyerek devam etmektedir.

Kampanya & İlanlar

Nazar Kahve Kavurma Makinaları henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Nazar Kahve Kavurma Makinaları henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Nazar Kahve Kavurma Makinaları ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.