Miraç Emlak Bozdoğan

Firma Hakkında

MİRAÇ EMLAK, Aydın Bölgesinin ilk MORTGAGE BROKER Belgeli Emlak Bürosunu, İlçemiz BOZDOĞAN da açmıştır. Sektördeki Emlakçılar üzerindeki olumsuz görüş, düşünce ve yaklaşımları bilerek, vatandaşlarımıza resmi, kanuni, dürüst hizmet vererek, hiç bir şüphe, şaibeye yer bırakmadan tam not almaktadır. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analiz,raporlarımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Öncelikle alıcı ve satıcının memnuniyeti, aracı olduğumuz tüm işlerde her iki tarafın yerine kendimizi koyarak hizmet gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak BOZDOĞAN İlçemiz, köyleri, çevre ilçeler ve Aydın bölgesi olmak üzere tüm Türkiye deki Gayrimenkulleriniz için hizmetinizdeyiz.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları en uygun fiyatlarla size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Kampanya & İlanlar

Miraç Emlak Bozdoğan henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Miraç Emlak Bozdoğan henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Miraç Emlak Bozdoğan ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.