Meditürk Saç Ekimi

  • Firma YetkilisiMeditürk
  • AdresTevfik İleri Cd No 9, 34899 Pendik/İstanbul
  • Telefon0532 155 01 76
  • Ç. Saatleri09:00 – 20:00

Firma Hakkında

Saç ekimi, estetik ve diş hekimliği hizmetlerini en yetkin isimlerle sunmak üzere yola çıkan Meditürk Klinik, ülkemizde saç ekim alanında en yetkin isimlerinden Yeliz Damar liderliğinde kurulmuştur.

Türkiye’nin hem ulusal hem de uluslararası markası olma mottosuyla çalışan Meditürk Klinik, “Medi” ve “Türk” kelimelerinin bileşiminde oluşur.

Saç alanında binlerce hastaya uyguladığı operasyonlarla 15 yıla yakın zengin bir deneyime sahip ve 2017 yılında sektörün en başarılı iş kadını ödülünü alan Yeliz Damar, tamamlayıcı tıp hizmetleri felsefesiyle Meditürk markasını ortaya koydu.

Yıllardır başarıyla devam eden Anatolia Saç Ekim hizmet yolcuğunun bir sonraki adımı olarak tasarlandı Meditürk. Farklı sağlık taleplerine yanıt veren markamız Türkiye’nin uluslararası yüzü olarak da onlarca farklı ülkeden farklı hastaları ağırlayarak ekonomimize artı değer sunuyor.

Saç ekimi için ücretsiz saç analizi ve saç ekimine 3 seans ücretsiz PRP gibi uygulamalarla öne çıkan Meditürk Klinik, maddi kazançtan ziyade doğru yönlendirmeyi amaçlıyor. Saç ekiminde %90 ve üzeri garanti sunabilen yöntemlerle çalışıyoruz. Saç ekimi hizmetimizi genel olarak anlattığımız bu sayfamıza ek olarak FUE saç ekimi ve DHİ saç ekimi gibi hizmetlerimizi mutlaka inceleyin!

Kampanya & İlanlar

Meditürk Saç Ekimi henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Meditürk Saç Ekimi henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Meditürk Saç Ekimi ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.