Mavi Hilal Bilgisayar

Firma Hakkında

Kahramanmaraş’ın en köklü Bilgisayar Firmalarından Mavi Hilal Bilgisayar. Mavi Hilal Bilgisayar 15 Yıllık Sahip Olduğu Bilgi Ve Tecrübeyi, Değerli Müşterileri İle Paylaşmanın Heyecanını Duyar. Kurulduğu Günden İtibaren Bilgisayar, Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemleri, Ses Sistemleri, Yazıcı Satış Ve Bakımı Konularında Müşterilerine Hizmet Vererek Daima “En İyi” Olmayı Hedeflemektedir.

MAVİ HİLAL BİLGİSAYAR 15 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilgisayar, güvenlik kamerası, alarm sistemleri, ses sistemleri, yazıcı bakımı ve onarımı konularında müşterilerine hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış ile bağlayıp teknik destek ile sona ermediğinin bilincindeyiz. Bu nedenle satış ve destek ekibimizle sektördeki diğer firmalardan farklı bir şekilde çalışarak 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

MAVİ HİLAL BİLGİSAYAR – GÜVENLİK SİSTEMLERİ Proje, Satış ve Pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosu ile müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir .

Kampanya & İlanlar

Mavi Hilal Bilgisayar henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Mavi Hilal Bilgisayar henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Mavi Hilal Bilgisayar ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.