Manisa Genç Temizlik

  • Firma YetkilisiManisa Genç Temizlik
  • AdresArda Mah. Dr. Yümnügediz Cad No: 22/A Şehzadeler Manisa
  • Telefon0236 231 02 01
  • GSM0534 524 85 48

Firma Hakkında

Manisa Genç Temizlik Şirketi, hizmet sektörünün hızla artan talebine ve önemine paralel olarak, Temizlik hizmetinde, sürekli kendini yenileyerek, profesyonel bir anlayışla, uzman kadrosu, gelişmiş makine ekipmanıyla , düzenli ve periyodik Temizlik Hizmeti, Üretime Destek alanında faaliyet göstermektedir.

Manisa Genç Temizlik; sürekli eğitime tabi tutulan disiplinli ve dürüst çalışmayı ilke edinen, kaynakları hızlı ve etkili bir şekilde kullanan personeli ile, yaptığı hizmetin garantisini veren, müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur.

Manisa Genç Temizlik, kullandığı tüm kimyasal temizlik ürünlerini, T.C Sağlık Bakanlığından onaylanmış ürünlerden seçmekte, ticari kaygıyla insan sağlığına ve doğaya etki edecek hiçbir ucuz kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktadır.

Manisa Genç Temizlik ”Müşteri Memnuniyet Garantisi” veren, Müşteri onaysız hiç bir işi teslim etmeyen, sınırsız hizmet tekrarı, güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Kampanya & İlanlar

Manisa Genç Temizlik henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Manisa Genç Temizlik henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Manisa Genç Temizlik ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.