Korece Çeviri

  • Firma YetkilisiKorece Çeviri
  • AdresCaddebostan Mah, Op. Cemil Topuzlu Cad, No: 103/2 Kadıköy İstanbu
  • Telefon0538 507 7575
  • GSM053 850 7757

Firma Hakkında

Korece Çeviri olarak, Türkiye’de Kore dili konusunda uzmanlık sahibi yüzlerce uzmanı bir araya getiriyor, aynı zamanda Türkçe-Korece dışında, Korece-İngilizce ve İngilizce-Korece gibi dil çiftlerinde yabancı dil uzmanlarıyla da iş birliği yapıyoruz.

Korece çeviri 13 yıllık bir dil deneyiminin ürünü olarak şirket birleşmelerinden ortak projelere kadar birçok alanda Korece tercüman tedarik ediyor ve Korece yazılı çeviri ve sözlü çeviri ihtiyaçlarınızı süratle karşılıyor.

Tüm Korece tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Korece Çeviri mezunu tüm dil uzmanlarına, oluşturduğumuz gruplar sayesinde anlık ulaşabilirken, yönetimimizde yer alan iki Korece dil uzmanı ile test ve değerlendirme süreçlerini yürütüyoruz.

İngilizce çeviri ve diğer çeviri hizmetlerinde olduğu gibi Korece – Türkçe veya Türkçe – Korece çeviri taleplerinizde tercümanın alan yetkinliğine göre planlama yapıyoruz. Korece Çeviri, teslim edilen işle ilgili tüm kontrolleri sağladığından müşterilerinin bir maddi hata geri bildiriminde veya tüm geri bildirimlerinde sınırsız kontrol imkanı sunar.

Kore’yi ve Korece’yi seviyoruz; o yüzden blog bölümünde Kore’nin en çok kullanılan arama motoru naver‘den Kore kültürüne dair birçok unsura kadar paylaşımlarda bulunuyor ve Koreceyle daha iyi haşır neşir olmanızı sağlıyoruz. Korece alanında staj yapmak isteyen tüm öğrencilere da kapımız açık.

Kampanya & İlanlar

Korece Çeviri henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Korece Çeviri henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Korece Çeviri ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.