İstanbul Su Tesisatçısı

Firma Hakkında

İstanbul tesisat firmamız tesisat sektöründe uzun yıllardır çalışıyor olmanın kazandırdığı tecrübeler ile her türlü tesisat işlerinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Öncelikle tıkanıklık açma hizmetlerince uzmanlaşmış olan firmamız, İstanbul geneli tüm bölgelere logar tıkanıklığı açma, logar temizleme, tuvalet tıkanıklığı açma, banyolarınızdaki duşakabin, küvet tıkanıklıklarını açma, lavabo tıkanıklığı açma, hizmetleri vermektedir.

Uzman kadromuz ile yeni veya eski binalarınıza kanalizasyon tesisatı döşeme ve kanalizasyon tesisatı yenileme, arıza tesbiti ve tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Pis su gideri tıkanıklık veya arıza sorunlarınızı modern alet ve ekipmanlar ile kısa sürede gideriyoruz. İstanbul geneli yeni inşaatlarınız için komple kanal döşeme veya mevcut binalar için kanalizasyon yenileme ve kanal döşeme hizmetleri veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda 7/24 saat Nöbetçi Acil Tıkanıklık Açma Hizmetleri

İstanbul tesisat firmamız, su tesisatı sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir ve bu süreçte kazandığı tecrübeler ile her türlü tesisat işlerinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Öncelikle tıkanıklık açma hizmetlerince uzmanlaşmış olan firmamız, İstanbul geneli tüm bölgelere logar tıkanıklığı açma, logar temizleme, tuvalet tıkanıklığı açma, banyolarınızdaki duşakabin, küvet tıkanıklıklarını açma, lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri vermektedir.

Musluk Tamiri ve Musluk Değiştirme İşleriniz Uygun Fiyatlarla Yapılır

Tıkanıklık açma tesisat firmamız Ümraniye ilçesinde günün her saatinde tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Ümraniye su tesisatçısı talepleriniz için bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. Ümraniye lavabo açma, Ümraniye tuvalet açma, Ümraniye gider açma, banyo tıkanıklığı açma gibi talepleriniz için hizmetinizdeyiz.

Kampanya & İlanlar

İstanbul Su Tesisatçısı henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

İstanbul Su Tesisatçısı henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

İstanbul Su Tesisatçısı ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.