Haay Ambalaj

  • Firma YetkilisiHaay Ambalaj
  • AdresAykosan San. Sit. 4´lü B Blok No: 30 Başakşehir İSTANBUL
  • Telefon0212 549 05 38

Firma Hakkında

Haay Ambalaj olarak ambalaj sektöründe Türkiye’nin bir çok yerine hizmet veren bir firmayız. İstanbul odaklı bir işletme olarak, Türkiye pazarına satışımız ve yurtdışı pazarına ihracatlarımız mevcuttur. Online ağırlıklı olarak hizmet veren firmamız; oluklu koli, oluklu kutu, poşet ve ambalaj ekipmanları ile ilgili imalat ve satış yapmaktadır.

Ambalaj sektöründe rekabetçi bir pazar ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru vakitte ulaştırma politikamız yardımıyla kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok arkadaşlık temasına dayanır. Müşteri memnuniyeti, müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri idaresi gibi konularda kendimizi sık sık olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri merkezli anlayış sonucunda firmamız müşteri portföyünü çoğaltarak hareketlerini genişletmiştir.

Haay ambalaj olarak vizyonumuz kendini sıksık yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, bütün çalışanların önce nitelik ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği dünü, bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu yönetici, personel ve müşterilerimizle beraber çevrede, bölümde ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.

Kampanya & İlanlar

Haay Ambalaj henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Haay Ambalaj henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Haay Ambalaj ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.