000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Afyon Mermer - , Afyonkarahisar

Afyon Mermer

02722211010   02722211010   Belirtilmemiş

info@afyonmermer.com   Belirtilmemiş

Afyonkarahisar O.S.B. 1. Cad. No: 3 Afyonkarahisar /

Firma Hakkında

AFYON MERMER 1987 yılında gelişmiş ve modern teknolojisi ile Afyon’da faliyet hayatına başlamıştır. Daima müşteri odaklı, insana ve çevreye saygı ilkelerini benimseyerek sektörün öncü kuruluşları arasında yer alıp bir marka haline gelmiştir.


Hem mermer ocağı sahibi hemde mermer üreticisi olarak dünyanın sayısız yerine Türk mermerini ve Türk Travertine ni üretip göndermektedir. Benimsediği prensibler sayesinde kurulduğu ilk günden bugüne kadar hep sektörün öncüleri arasında yer almıştır.


AFYON MERMER kendisine ait mermer ocaklarından doğanın bize sunduğu güzellikleri en yüksek teknoloji ile birleştirerek yaşadığımız yerlere hayat vermektedir. Bunları daima müşteri ve çözüm odaklı, yüksek kaliteli, kalitedeki süreklilik, işçi ve iş güvenliği, çevreci ve doğaya sıfır zarar konusundaki duyarlılığından taviz vermeden yapmaktadır. Afyon Mermer dünyanın sayılı ve en güvenilir üreticilerinin arasında olmasını bu prensiblere borçludur..


Herzaman en iyi ve en güzel mermer plaka fayans mozaik mermer lavabolar mermer kaplamalar ve dekoratif ürünlerini üretme inancı içerisinde olup inşa edilen yapılara hayat verilmesine yardımcı olmaktadır.


AFYON MERMER eğitimli ve yetişmiş kadrosu ile teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık olan yapısı ile herzaman piyasanın isteklerine cevap vermektedir.


Hem kendi ocaklarından blok ihracaatı yapan hemde fabrikasından mermer plaka fayans mozaik mermer lavabolar mermer kaplamalar ve dekoratif ürünlerini dünyaya sunarken, hem sektörün gelişmesine yardımcı olup hemde Tükiye’nin ekonomisine ihracaat yaparak katkı sağlamaktadır.


AFYON MERMER daima mimarların, dizaynırların çözüm ortağı olmuş ve kalitesindeki süreklilik sayesinde dünyanın bir çok değişik bölgesinde çok önemli projelere imza atmıştır.


Entegre tesisleri sayesinde herzaman kendi mermer ocaklarından çıkartılan mermerleri yenilikçi anlayışını, zengin renk seçeneği ve ürün çeşitliliği ile birleştirerek mermer alanında iyi bir çözüm ortağı olmuştur.


Her daim yaptığı işi bir adım daha ileri götürmek gayretinde olan AFYON MERMER doğaltaş sektöründeki talepleri en iyi şekilde karşılayıp bir marka olarak kalma gayretini her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Afyonkarahisar O.S.B. 1. Cad. No: 3 Afyonkarahisar /

Harita Konum

Mesaj Formu