000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

PB İnşaat Ltd. Şti. - Etimesgut, Ankara

PB İnşaat Ltd. Şti.

03122194481   03122194481   Belirtilmemiş

info@pbinsaat.com.tr   Belirtilmemiş

Şehit Osman Avcı Mh. 1404. Sk. Bordo Platinum Plaza No:41 Ankara / Etimesgut

Firma Hakkında

Firmamız 1987 yılında Ankara-Ostim’de faaliyetine başlamış olup, bugün toplam 600m2 kapalı alan üzerine kurulmuş tesisinde, Süs Havuzları, Yüzme Havuzları, Çevre Düzenleme , Peyzaj , Park Ekipmanları, Şelaleler, Su ve Işık Oyunları, Müzikli Danslı Fıskıye Sistemleri, barajlar göletler ve denizler için Yüzen Dubalı Fıskıye Sistemleri, İç Mekan Fıskıye Sistemleri, Yapay ve Doğal Şelaleler  konusunda deneyimli kadroları ile hizmet vermektedir.


Günümüz kent mimarisi ve Belediye hizmetleri içerisinde gerekli kabulü gören HAVUZ ve FISKİYE SİSTEMLERİ sizlere su sesinin dinlendirici özelliğini ve çevre güzelliği açısından tartışılmaz üstünlüğünü sunmaktadır.


Artık ihtiyaç haline gelen bu güzellikler bütününü, sınırsız seçenek, ücretsiz yerinde keşif ve Bilgisayar destekli tasarımlar şeklinde sunan firmamız, bu konu hakkında herhangi bir sorununuz olduğunda en yakın yetkili mercileri ile karşınızdadır.


İMALATCI FİRMA İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJINI YAŞAYIN. SİSTEMLERİNİZİ SORUNSUZ KULLANIN.


Misyonumuz


Müşteri odaklı yapılanmayı (müşteri memnuniyeti ve güler yüzü ilk sırada gözetilen) kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen , kaliteyi bir bütün olarak değerlendiren , teknolojik gelişmeleri yakından takip eden , deneyimli yönetim ve dinamik kadrosunun verimli çalışmalarıyla , müşterilerin beklentilerini somut kriterlere ve standartlara uygun şekilde yerine getirerek hizmet sunmaktır.


Vizyonumuz


Yurt içi ve yurt dışı müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi , güvenilir, profesyonel hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığı faaliyet sektöründe imza attığı kaliteli güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran firma olmak.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Şehit Osman Avcı Mh. 1404. Sk. Bordo Platinum Plaza No:41 Ankara / Etimesgut

Harita Konum

Mesaj Formu