000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Escan Tur - Karşıyaka, İzmir

Escan Tur

02323646402   02323646402   Belirtilmemiş

info@escantur.com   Belirtilmemiş

Yalı Caddesi No:148 İzmir / Karşıyaka

Firma Hakkında

20 yıldır bu sektörün  içinde yer almanın verdiği özgüven ve profesyonellikle daha önce çeşitli ortaklıklarımın ardından 2004 yılından itibaren bireysel olarak kurduğum Escan Turizm Seyahat Acentamız 2397 belge numarasıyla Türsab'a bağlı A grubu bir acenta  olarak  turizm alanında faaliyet göstermektedir. 


Çalışma hayatım boyunca en önde saydığımız önce müşteri memnuniyeti ilkemiz, profesyonel rehber tercihlerimiz, uygun ve kaliteli otel seçimlerimiz, rahat ulaşım  sunumlarımızla bugüne dek yaptığımız tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarımız, özel dernek tur organizasyonlarımızla sizlere hizmet vermenin gururunu taşımaktayım. 


Özellikle turlara rehberlerle beraber bizzat katılmam, misafirlerimizle birebir  ilgilenmem sektördeki varlığımızın en belirgin sebeplerinden olmalı. İşime duyduğum  saygı ve sevginin memnuniyet, süreklilik, ilk tercih olarak bana sizlerden geri dönmesinden duyduğum mutluluk ve huzurla sizlerin arasında daha uzun seneler olmaktan şeref duyacağım. Gün geçtikçe büyüyen Escan ailemizle yeni yerler tanımak, keşfetmek ve en güzel zamanlara ortak olmak dileğiyle.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Yalı Caddesi No:148 İzmir / Karşıyaka

Harita Konum

Mesaj Formu