000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Öz Metro Nakliyat Ankara - Yenimahalle, Ankara

Öz Metro Nakliyat Ankara

03123350511   05357958958   Belirtilmemiş

ozmetronakliye@gmail.com   https://www.ozmetronakliyatankara.com

Demetgül Mah. Şehit H. Açıkbaş Sok. NO: 45/A Ankara / Yenimahalle

Firma Hakkında

Ankara Öz Metro Nakliyat kalitesi ile Ankara içi veya şehirler arası 81 ile güvenle taşının. Firmamız uzman kadrosu ile yurt geneli tüm bölgelere evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. 


Öz Metro Nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren, uzman kadrosu ve yıllara dayalı tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara merkezli nakliyat firmasıdır.


Ankara şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerimizde, günümüz müşteri taleplerini ve uygulanması gereken teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip uygulayarak hizmet kalitemizi sürekli artırmaktayız.


Yoğun rekabetin yaşandığı taşımacılık sektöründe firmamızın uygun nakliye fiyatları sayesinde tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlar ile sunmaktayız.


Gerek Ankara içi gerekse diğer tüm illere evden eve nakliyat talepleriniz için firmamızı istediğiniz an arayıp bilgi almanın mümkündür. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.


Evden eve nakliyat firmamız, deneyimli kadrosu ile profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında verdiği kaliteli nakliye hizmetleri ve müşteri memnuniyeti ile faaliyetlerini yıllardır başarı ile sürdüren Ankara nakliye firmamız, değerli eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Ankara evden eve nakliye firmamız önceliği müşteri memnuniyetine veren bir hizmet anlayışı ile sizi de yeni evinize taşımaktan memnuniyet duyacaktır.


Ankara şehirler arası nakliyat firması olarak yurt geneli tüm illere ambalajlı, sigortalı, asansörlü, marangozlu evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz. Ankara evden eve nakliye sektöründe yıllar içinde kazandığımız deneyim ve uzmanlık ile bütün illere profesyonel ev taşıma ve iş yeri taşıma faaliyetlerimiz kesintisiz olarak bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerine güvenli ve kaliteli bir taşınma hizmeti almak istiyorsanız Ankara şehirler arası nakliyat firmamız ile irtibat kurmakta gecikmeyiniz.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Demetgül Mah. Şehit H. Açıkbaş Sok. NO: 45/A Ankara / Yenimahalle

Harita Konum

Mesaj Formu