000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Konya Hurda Alanlar - Selçuklu, Konya

Konya Hurda Alanlar

03320000000   05500000000   Belirtilmemiş

hurdacikonyya42@mail.com   Belirtilmemiş

Konya Hurdacılar Sitesi KONYA Konya / Selçuklu

Firma Hakkında

Konya Hurda Alanlar

Konya hurda alan firmalar arasında en iyi hurda alım satım hizmeti veren firmamız her türlü hurda alımı yapmaktadır. Hurda alım satım işlerimizi hurda piyasasındaki en iyi fiyatlar ile yapmaktayız. Konya hurda firmaları arasında hem hurda alış hem de hurda satışı fiyatlarımızı mümkün olan en iyi oranlarda veriyoruz.


Alım ve Satışını Yaptığımız Hurda Çeşitleri


Demir hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası, akü hurdası, trafo hurdası, inşaat hurdası, iş makinası hurdası, her türlü metal hurda.


Hurda Nedir?


Hurda, genellikle daha sonra yeni ürünlerde eritilmek üzere işlendiği bir yıkım alanına (aynı zamanda hurdalık, hurdalık veya kırıcı bahçesi olarak da bilinir) alınır. Bir yıkım sahası, bulunduğu yere bağlı olarak, müşterilerin izabe tesislerine gönderilmeden önce partilerine göz atmalarına ve ürün satın almalarına izin verebilir , ancak büyük miktarlarda hurda ile uğraşan birçok hurda sahası genellikle bunu yapmaz, genellikle motorlar veya işlevsel durumlarına bakılmaksızın ağırlıkça makineler . Müşterilerin, parçaları çıkarmak için genellikle kendi aletlerini ve işçiliğini tedarik etmeleri gerekir ve bazı hurdalıklar ilk olarak kişisel yaralanma için sorumluluktan feragat etmeyi gerektirebilir. Çoğu hurdahane, aynı zamanda , genellikle benzer parçaların perakende satın alma maliyetlerinin önemli ölçüde altındaki fiyatlarla, ağır metaller ( paslanmaz çelik vb.) satmaktadır.


Bir hurda metal öğütücü , çelikle kombinasyon halinde çeşitli başka malzemeler içeren öğeleri geri dönüştürmek için sıklıkla kullanılır. Örnekler, otomobiller ve buzdolapları, sobalar, çamaşır makineleri, vb. Gibi beyaz eşyalardır. Bu öğeler, plastik, bakır, alüminyum ve pirinç gibi şeyleri elle ayırmak için yoğun emek gerektirir. Nispeten küçük parçalara parçalayarak, çelik manyetik olarak kolayca ayrılabilir. Demir içermeyen atık akışı, ayrıştırmak için başka teknikler gerektirir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Konya Hurdacılar Sitesi KONYA Konya / Selçuklu

Harita Konum

Mesaj Formu