000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Ayvalık Pet Shop Serap Pet Shop - Ayvalık, Balıkesir

Ayvalık Pet Shop Serap Pet Shop

05425078343   05425078343   Belirtilmemiş

ayvalikpetshop@gmail.com   https://www.ayvalikpetshop.com

Hayrettinpaşa Mah. Atatürk Bulvarı No: 100/C Balıkesir / Ayvalık

Firma Hakkında

AYVALIK SERAP PET SHOP

Ayvalık Pet Shop işletmemizde evcil hayvanlar için gerekli her türlü ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş kedi ve köpek mama kapları, su kapları, kedi taşıma çantası, köpek taşıma çantası, kedi maması, köpek maması, balık yemi, kuş yemi, kedi yuvası, köpek yuvası, kedi kumu, vitaminler, kedi ve köpek şampuanları gibi bir çok ihtiyaç ve tüketim malzemelerini iş yerimizden temin edebilirsiniz. Ayvalık pet shop işletmemizde kedi ve köpek tasmaları, pire tasması, kedi ve köpek kıyafetleri ve diğer aradığınız her şey bulunuyor. 


Ayrıca web sitemizde haberler ve faydalı bilgiler bölümlerinde evcil dostlarınız ile ilgili işinize yarayacak bilgiler bulmanız mümkündür. Ayvalık Pet Shop isimli web sitemiz siz hayvan severler için başvuru kaynaklarından biridir.


Kedi Maması, Köpek Maması, Kedi Tuvaleti, Kedi Kumu, Kedi ve Köpek Tasması, Kedi Yemek Kabı, Köpek Yemek Kabı, Kedi Su Kabı, Köpek Su Kabı, Kafesler, Kafes Malzemeleri, Akvaryum Malzemeleri, Kedi ve Köpek Şampuanları, Kedi ve Köpek Bakım Malzemeleri.


Konserve ve kuru köpek mamaları, köpek tasmaları, köpek ilaç ve vitaminleri, köpek taşıma çantaları, köpek bakım malzemeleri, köpek şampuanları.


Akvaryum malzemeleri, balık yemleri, akvaryum bakım malzemeleri, balık ilaçları, balık vitaminleri ve diğer tüm malzemeler. Ayvalık Pet Shop'tan balıklarınız için her şey.


Kuş kafesleri, kafes malzemeleri, kuş yemleri, kuş ilaç ve vitaminleri. Ayvalık Pet Shop'tan kuşlarınız için aradığınız her tüm malzemeler.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Hayrettinpaşa Mah. Atatürk Bulvarı No: 100/C Balıkesir / Ayvalık

Harita Konum

Mesaj Formu