0850 346 54 10 firmatorrehber@gmail.com

Topkapı Elektrik Ltd. Şti. - Zeytinburnu, İstanbul

Topkapı Elektrik Ltd. Şti.

02125774421   02125774421   Belirtilmemiş

topkapielektrik@yahoo.com.tr   topkapielektrik.com.tr

Gümüşsuyu Cad. B. Nasibi Mehmet Efendi Sok. 2/7 İstanbul / Zeytinburnu

Firma Hakkında

21 Şubat 1984 tarihinden beri makine, inşaat ve imalat sektörlerine hizmet vermektedir. Merkezi Topkapı, şubeleri Hadımköy ve İkitelli’de olan şirketimiz Schneider, Weidmüller, Kabtek, Finder firmalarının bayiliklerinin yanında Siemens, Legrand, Moeller gibi ve sektördeki diğer firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.


Şirketimiz 21 Eylül 2006 tarihinden itibaren gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza ISO9001:2008 kalite belgesini almış sektördeki ilk ve halen tek firma olarak “SAHTE, TAKLİT, KALİTESİZ, KULLANILMIŞ ÜRÜN S.A.T.M.A.M.A.K.T.A.N ÖVÜNÇ DUYUYORUZ. YA SİZ?” sloganı ile müşterilerine en iyi kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Topkapı Elektrik, şalt ürünlerinin yanı sıra fırın, elyaf fabrikası, vinç uygulamaları, kumlama makinesi, pres otomasyonu, elektro banyolar gibi çok geniş bir yelpazede makine ve otomasyon çözümleri de üretmektedir. Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye www.topkapielektrik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Şu an mevcut olan çalışmalarınızda veya planladığınız yeni projelerinizde optimum menfaatler adına karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunmak amacıyla sizlerle tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Gümüşsuyu Cad. B. Nasibi Mehmet Efendi Sok. 2/7 İstanbul / Zeytinburnu

Harita Konum

Mesaj Formu