0850 346 54 10 firmatorrehber@gmail.com

My Roody Kozmetik - Antakya, Hatay

My Roody Kozmetik

05467484401   05467484401   Belirtilmemiş

myroodycosmetic@gmail.com   https://myroodycosmetic.com

Saraykent Mh. Yeni Otogar Sok. No: 29/16 Hatay / Antakya

Firma Hakkında

My Roody kozmetik 2013 yılından beri Antakya Hatay’da faaliyet göstermektedir. Yüksek kalite standartlarında üretim yapan firmamızın amacı kozmetik sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.


En iyi ve en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedefleyen firmamız bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve en üstün üretimi tercih etmektedir.


Kaliteden ödün vermeyen anlayışla üretimin her safhasında insan sağlığını benimseyen, değişen ve gelişen beklentilere cevap vererek yeni ürün tasarımlarında ilk olan hijyen ve ferahlığı sağlayan ürünlerle sürekli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, en değerli kaynak insan, en değerli kılavuz kalite prensibiyle hareket eden, sektörde söz sahibi olan, eğitimli ve uzman personelin katılımıyla kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirip geliştiren bir firma olmayı taahhüt ederiz.


Misyonumuz:


Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.


Vizyonumuz:


Sektördeki öncü firmalardan olmaktır. Bir yandan elde ettiğimiz her yeni bilginin bizi hedeflerimize doğru taşımasına özen gösteriyoruz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Saraykent Mh. Yeni Otogar Sok. No: 29/16 Hatay / Antakya

Harita Konum

Mesaj Formu