000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Emek Makine - Yenimahalle, Ankara

Emek Makine

03122223635   05055129393   Belirtilmemiş

yazicieyup@gmail.com   https://emekmakine.com

OSTİM OSB. 1246. Cadde No:25-2 Ankara / Yenimahalle

Firma Hakkında

1988 yılında Hamur Şekillendirme Makineleri teknik servis ve bakım hizmetleriyle Ankara’da çalışmalarına başlayan Emek Makine, bu alanda Ankara fırıncılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştır. 


Emek Makine edindiği bilgiler sayesinde mevcut makinelerin teknik yeniliklerini yapabilmek amacıyla ilk olarak 1997 yılında yedek parça üretimine başlamıştır. Çok geçmeden, Emek Makine adıyla ilk Hamur Şekillendirme Makinesi takımını üretmeye başlamış, kaliteli üretimiyle kendini ispatlamayı başarmıştır. Özelikle Baston İşleme Makinesi üzerinde getirdiği teknolojik yenilikler ile sektörün öncüsü haline gelmiş, Direksiyonlu Hamur İşleme Baston Makinesi ya da siz değerli müşterilerimizin koyduğu isimle Karafırın İşleme Baston Makinesini üretmeye başlamıştır.


Karafırın Baston İşleme Makinesi el değmeden uçları sivri ekmek üretimine yardımcı olarak işçilik masraflarını en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Karafırın Baston İşleme Makinesini kullanan fırınların ekmek üretim kapasitesi artmaktadır. Daha kolay ayar sistemine sahip olan Karafırın Baston İşleme Makinesi bu sayede profesyonel olmayan kullanıcıların bile düzgün ayarlama yapabilmelerine yardımcı olmaktadır.


Direksiyonlu Hamur Şekillendirme Makinesinin faydalı model patenti Emek Makine’nin kullanım hakkı altındadır. Başta Ankara olmak üzere, İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Bursa gibi pekçok büyükşehir vediğer şehirlerde Direksiyonlu Karafırın Baston İşleme Makinesi kullanarak üretim yapan yüzlerce fırıncı müşterimiz bulunmaktadır.


Emek Makine olarak Karafırın Baston İşleme Makinesini değerli müşterilemizin kullanımına sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


OSTİM OSB. 1246. Cadde No:25-2 Ankara / Yenimahalle

Harita Konum

Mesaj Formu