000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

PYLS Consultancy & Management - Alanya, Antalya

PYLS Consultancy & Management

02425283108   05063258606   Belirtilmemiş

cont@pyls.com.tr   http://www.pyls.com.tr

Mahmutlar Mah. D-400 Karayolu No: 165/A Antalya / Alanya

Firma Hakkında

Danışmanlık ve Mali Yönetim;


Yazlık bir ev sahibi olmak ne kadar güzel de olsa, siz burada yokken evinizi ve ödemelerinizi takip edip gözeten, siz buradayken de yasal işleyiş ve prosedürler ile uğraşmakta size yardımcı olacak bir asistana ihtiyacınız olabilir.


Tatil evinizin tüm ödemelerini tek bir hesaptan yönetmeyi ve bu hesabı internet sitemiz üzerinden takip edebilmenizi sağlıyoruz. Ve isterseniz dairenize ayda iki kez uğrayıp kontrol edebilir ve havalandırabiliriz. Siz tatil evinize uğramadan önce dairenizi temizleyebilir ve havaalanı transferinizi ayarlayabiliriz. Bizimle bir hesap oluşturup hesabınıza para yatırarak sizin adınıza gerekli tüm ödemelerinizi bizim yapmamızı sağlayabilirsiniz. Elektrik, su, telefon, internet, vergi, sigorta, aidat vb. Bunun haricinde tamirat tadilat gibi ek hizmetler sipariş edebilirsiniz, veya kendi sipariş ettiğiniz bir hizmetin de bu hesabınızdan ödenmesini isteyebilirsiniz, e-posta aracılığıyla bir onayınız yeterli olacaktır. Hesabınıza banka aracılığıyla veya ofisimizde nakit olarak para yatırabilirsiniz.


Özel hesabınızdaki bakiyeniz azaldığında size bildirim göndeririz. Bunun yanı sıra, web sitemiz üzerinden kendi giriş kodunuzla firmamızdaki özel hesabın durumunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.


Bireysel müşterilerimizin yasal sorumlulukları ve bilgilendirilmelerini gerektiren konuları takip eder ve sizlere bildiririz.


Bu hizmetler için fiyatlarımız yıllık 100€’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Mahmutlar Mah. D-400 Karayolu No: 165/A Antalya / Alanya

Harita Konum

Mesaj Formu