000 000 00 00 firmatorrehber@gmail.com

Konya Ahsen Temizlik - Selçuklu, Konya

Konya Ahsen Temizlik

Belirtilmemiş   05455951678   Belirtilmemiş

konyaahsen@gmail.com   http://www.konyatemizliksirketleri.info

Mehmet Akif Mah. Mübah Sokak Çağrı Sitesi No: 14/5 Konya / Selçuklu

Firma Hakkında

Konya temizlik şirketi olarak her türlü ev, ofis, iş yeri, apartman, site genel temizliği yapmaktayız. Konya temizlik şirketleri arasında dikkatli ve özenli çalışmaları ile ön plana çıkan temizlik firmamız, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile uygun fiyatlı temizlik hizmetleri vermektedir. Temizleme işlemlerimiz sırasında gösterdiğimiz titiz çalışma ve kullandığımız kaliteli temizlik malzemeleri ile ortamınızı oldukça temiz ve hijyenik hale getiriyoruz. 


Temizlik hizmetlerimizi ihtiyacınız üzerine bir defaya mahsus olmak üzere verdiğimiz gibi, sözleşmeli olarak periyodik olarak ta sunmaktayız. Temizlik konusunda çağımızın gerektirdiği tüm koşulları sağlayan Konya temizlik firmamız hizmetinizdedir.


Konya temizlik firması olarak salonunuzu, odalarınızı, banyo ve tuvaletinizi, camlarınızı ve evinizdeki eşyalarınızı kaliteli temizlik malzemeleri ile temizleyip pırıl pırıl yapıyoruz. İhtiyacınız olan temizlik işlemlerini mümkün olan en uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Temizlik işinde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzun hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. 


Ev temizleme hizmetimizi isterseniz talebiniz üzerine bir defaya mahsus, isterseniz haftalık temizlik gibi periyodik olarak vermekteyiz. Konya temizlik firmamızın önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğundan yıllar içinde kazandığımız tecrübeler ile en kaliteli hizmeti en iyi temizleme fiyatları ile sunuyoruz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma Ürün & İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

İletişim Bilgileri


Mehmet Akif Mah. Mübah Sokak Çağrı Sitesi No: 14/5 Konya / Selçuklu

Harita Konum

Mesaj Formu