Fİ AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI

Firma Hakkında

Birçok önemli sektörde yer alan alanında öncü kurumumuz bünyesinde bulunan Eğitim Sertifika Programları ile sizi geleceğe hazırlıyor. Sertifika Programlarımız mezunlarımızın çeşitli firmalardan iş teklifleri alıp, iş dünyasında başarılı çalışmalar yapacağı şekilde düzenlenmektedir.

Kurumumuz, eğitim alanında gerçekleştirmiş olduğu atılımları genişleterek çoğaltırken Ankara başta olmak üzere birçok ile yayılan örgün eğitim merkezlerini de buna paralel olarak artırmaktadır. Bu kuruluşlar özellikle bir dershane anlayışından çok, mezun olunduğunda öğrencilere diplomanın yanında bir kariyer amacına göre hareket etmektedirler.

Mezunlarımız Grubumuz bünyesinde çalıştırılması tercihimizdir. Ancak, genel anlamda işsizlik değil, kalifiye personel yetersizliği hususunun altını çizmekteyiz. Kalifiye personel olmanın birinci şartı iyi bir mesleki eğitim iken, diploma yine ikinci sırada yer almakta, deneyim ve başarı ise tamamlayıcı unsurlar olmaktadır.

Kurumumuz Özellikler medikal sertifikasyon, kişisel gelişim ve kariyer planlamanızda sektörün öncü kuruluşları arasında lider eğitim kurumudur.

Kurumumuz uluslararası tecrübeye sahip online eğitim kurumudur. Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir.

insan kaynakları eğitimi ve sertifikası

uluslararası onaylı kurslar

meb onaylı kurslar

kişisel gelişim eğitimleri

mesleki eğitimler

 koçluk eğitimleri

muhtelif kursları  için bize ulaşabilirsiniz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.