Ersin Nakliyat Tekirdağ

  • Firma YetkilisiErsin Nakliyat
  • Adres100 Yıl. Mah.Sanayi Cad. No: 6/D Süleymanpaşa Tekirdağ
  • Telefon0544 688 00 97

Firma Hakkında

Evden eve nakliyat alanında 2012 yılında attığımız adım firmamızın taşımacılık alanında ön planda tuttuğu yüzde yüz müşteri memnuniyeti tezinde başarılı olması sebebi ile bizi bu alanda kaliteli bir firma haline getirdi. ERSİN Asansörlü Nakliyat firması olarak tek bir kamyon ile başladığımız işlerimizde bugün özellikle Tekirdağ’da köklü bir firma olma yolundayız. Hizmet verdiğimiz taşıma alanında asansörlü ve deneyimli taşıma yapmaktayız. Bu taşımanın ise birçok avantajı bulunmaktadır. Örneğin sekizinci kattan alınan eşyalarınız bir başka apartmandaki on üçüncü kata asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde kısa sürede taşınabilmektedir. Eski yöntemler ile bu taşıma hem daha çok zaman almakta hem de daha fazla para kaybına neden olmaktadır.

Misyonumuz
Yerel ve küresel müşterilerimize, yaratıcı ve yenilikçi anlayış ile hızlı, güvenilir, sürekli, ekonomik çözümler sunarak, fark yaratmalarını sağlamak.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen nakliye firması olmaya devam etmekteyiz.

Kampanya & İlanlar

Ersin Nakliyat Tekirdağ henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Ersin Nakliyat Tekirdağ henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Ersin Nakliyat Tekirdağ ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.