Emek Makine Ankara

Firma Hakkında

1988 yılında Hamur Şekillendirme Makineleri teknik servis ve bakım hizmetleriyle Ankara’da çalışmalarına başlayan Emek Makine, bu alanda Ankara fırıncılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştır.

Emek Makine edindiği bilgiler sayesinde mevcut makinelerin teknik yeniliklerini yapabilmek amacıyla ilk olarak 1997 yılında yedek parça üretimine başlamıştır. Çok geçmeden, Emek Makine adıyla ilk Hamur Şekillendirme Makinesi takımını üretmeye başlamış, kaliteli üretimiyle kendini ispatlamayı başarmıştır. Özelikle Baston İşleme Makinesi üzerinde getirdiği teknolojik yenilikler ile sektörün öncüsü haline gelmiş, Direksiyonlu Hamur İşleme Baston Makinesi ya da siz değerli müşterilerimizin koyduğu isimle Karafırın İşleme Baston Makinesini üretmeye başlamıştır.

Karafırın Baston İşleme Makinesi el değmeden uçları sivri ekmek üretimine yardımcı olarak işçilik masraflarını en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Karafırın Baston İşleme Makinesini kullanan fırınların ekmek üretim kapasitesi artmaktadır. Daha kolay ayar sistemine sahip olan Karafırın Baston İşleme Makinesi bu sayede profesyonel olmayan kullanıcıların bile düzgün ayarlama yapabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Direksiyonlu Hamur Şekillendirme Makinesinin faydalı model patenti Emek Makine’nin kullanım hakkı altındadır. Başta Ankara olmak üzere, İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Bursa gibi pekçok büyükşehir vediğer şehirlerde Direksiyonlu Karafırın Baston İşleme Makinesi kullanarak üretim yapan yüzlerce fırıncı müşterimiz bulunmaktadır.

Emek Makine olarak Karafırın Baston İşleme Makinesini değerli müşterilemizin kullanımına sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kampanya & İlanlar

Emek Makine Ankara henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Emek Makine Ankara henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Emek Makine Ankara ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.