Durupack Ambalaj Konya

  • Firma YetkilisiDurupack Ambalaj
  • AdresFevzi Çakmak, 10507. Sk. Ysm Sanayi Sitesi 10 Blok No:22/1 Karatay KONYA
  • Telefon0332 345 1 700

Firma Hakkında

Ülkemizin  kendi sektöründe önde gelen kuruluşları arasında yer alan DURUPAK AMBALAJ alanında renkli, yenilikçi ve güçlü markalarından biri konumundadır. Bugün geldiği noktada, gıda sektöründen otomotive, kırtasiyeden ev gereçlerine birçok farklı sektörde onlarca uluslararası markanın ürünlerine değer katmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Değişmez kalite yaklaşımını bir varoluş vizyonu olarak en başa koyan, her biri kendi kategorisinde sektörde uluslalarası kabul gören üretim gücüyle,bugün ülkemizin  birçok noktasına DURUPAK kalitesini taşımış bulunmaktayız.

Tüm üretim proseslerinde,ürünün üretiminden sevkine varıncaya kadar Durupak’ın değişmez kalite yaklaşımıyla yürütülmekte olan bu süreçde, en küçük detay dahi kontrol altında tutulmakta verilen taahhütler çerçevesinde ne konuşulduğu ise o ürünün ortaya çıkması adına yoğun bir hassasiyetle ürünler kullanıcılarıyla buluşmaktadır.Üretilen tüm ürünler bilgisayar destekli otomasyon sistemleriyle tüm süreçde kesintisiz izlenmekte ve tam teşekküllü AR-GE ve KALİTE KONTROL ünitelerimizde kontrolleri yapılarak piyasalara arz edilmektedir.

Geniş ve çeşitli ürün yelpazemizle mümkün olan en iyi şekilde ve en hızlı biçimde ürünlerimizi sizlerle buluşturmak ve Müşteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde sürdürebilir şekilde tercih edilen bir marka olmak ve yine sizlerden aldığımız güçle büyümemizi sürdürmek en temel vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Durupack Ambalaj Konya henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Durupack Ambalaj Konya henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Durupack Ambalaj Konya ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.