Doruksan Asansör

  • Firma YetkilisiDoruksan Asansör
  • AdresGMK Bulvarı 1316. Sok. No: 16/2 ISPARTA
  • Telefon0246 223 88 55

Firma Hakkında

Doruksan Asansör özel yapılar için, konusunda deneyimli uzman kadrosuyla, asansör tasarım, üretim, montajını yapmakta ve satış sonrası kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır.

Amacımız müşterilerimize en üst düzeyde satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile uygun, ekonomik ve uzun ömürlü sistemler sunmaktır.

Doruksan Asansör alanında etkili olarak üretim yapmaya devam eden firmamız, sürekli büyüyen ve gelişen günümüz dünyasına ve teknolojisine ayak uydurmakta ve her geçen gün artan müşteri ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde kaliteden taviz vermeden ISO 2001 – 9008, CE, TSE HİZMET YETERLİLİK, 2 YIL GARANTİ, MARKA TESCİL belgelerine sahip bölgesinde lider bir kuruluş olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.

ASANSÖR SERVİSİ

Asansörünüzün, yürüyen merdiveninizin ve yürüyen bandınızın işlevini zirvede tutarak düzenli bakım ve duruma bağlı onarımlar sağlar. Esnek servis teklifimiz, yerel ve işletmeci yükümlülükleriniz ile EN 13015 gibi standartları karşılamanızı sağlarken sisteminizin çalışma süresini de uzatır.

Oldukça kalifiye servis teknisyenlerimiz, on yıllara dayanan deneyime sahiptir ve bu teknisyenler üçüncü tarafların sistemleri için dünya çapında bir teknoloji ağına erişim sağlamaktadır. Bu özellikler diğer şirketlerin ürünleri için imalatçıdan bağımsız en iyi servisi sunmamızı mümkün kılar.

ASANSÖR MODERNİZASYONU

Asansör ve yürüyen merdivenler de bizler gibi yaşlanır. Bu da, bir gün yasal gereklilikleri yerine getirmek, taşıma kapasitesini veya konforunu artırmak, enerji maliyetlerini azaltmak ya da ekipmanı mevcut standartlar uyarınca geliştirmek için sisteminizi modernize etme zorluğuyla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Gereklilikleriniz ile mevcut standartları ve yönetmelikleri karşılayan yeni nesil bir kurulum gerçekleştirmek amacıyla binanızın değerini artırırken mevcut sisteminizi yüksek kaliteli bileşenlerimiz ile verimli şekilde birleştirmek için derin teknik bilgimizi güçlendiriyoruz.

İster kapsamlı ürün portföyümüzden bileşenler ister açık bir sistem yapılandırması kullanalım, daima en iyi uyumu sağlarız. Nihai sonuç konut veya kamu binası, ofis ya da otel için en iyi çözümdür.

Kampanya & İlanlar

Doruksan Asansör henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Doruksan Asansör henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Doruksan Asansör ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.