Denge Yumurtacılık

  • Firma YetkilisiDenge Yumurtacılık
  • AdresBağrıkurt Mah. Bağrıkurt Cd. No: 14 A Selçuklu KONYA
  • Telefon0332 353 35 63
  • Fax0332 353 34 87

Firma Hakkında

Denge İnşaat Hayvancılık Taahhüt Sanayi Ltd Şti. eylül 2001 de kurulmuştur.Ana faaliyet alanı yumurta tavukçuluğu ve inşaat işleridir. Küçük kapasitelerle başladığı yumurta üretimi işini geliştirerek , tümü kendisine ait tesislerde , kendi yetiştirdigi yarka ve yem ile üretimine devam etmektedir.

Tavuk yumurtası üretimi, mevzuat hükümleri kapsamında A ve B sınıfı yumurtalar olmak üzere iki kalitede sınıflandırılır. A sınıfının standartlarını karşılamayan yumurtalar, B sınıfı olarak sınıflandırılır. İnsan tüketimi için uygun olmayan yumurtalar ise endüstriyel yumurta olarak sınıflandırılır.

Otomatik yumurta toplama sistemi ile yumurtada olası kırıklar minimuma indirilerek toplanır. Yumurta toplama sisteminde kullanılan bantlar sentetik olup sarkmalarını engellemek için yumurta plastik bant tutucuları kullanılmaktadır. Kullanılan bantlar sık dokuma sentetik olup yumurtaların temiz kalmasını sağladığı gibi gıda üretim sertifikasına sahiptir. Yumurta toplama işlemi; her kata özel redüktörlü motorlar sayesinde daha kolay ve hızlı olarak gerçekleştirilir . Konveyör çıkışlarında sınır şalteri olup yumurta kodlama ve tasnif sistemlerine kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Sistem yumurtanın istenilen tasnif odalarına kolayca taşınması üzerine imal edilmiştir.

Kampanya & İlanlar

Denge Yumurtacılık henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Denge Yumurtacılık henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Denge Yumurtacılık ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.