Firma Konumu

Cüneyt Çiçekçilik

Firma Hakkında

Her türlü bahçe düzenleme, çiçek ekimi, ağaç dikimi hizmetimiz bulunmaktadır. Bahçenizin tamamen baştan düzenlenmesi yanısıra mevcut bahçenizde gereken düzenleme ve tadilatların yapılması çalışmalarımız da mevcuttur.

Bahçenizde biriken zararlı ot ve her tür bitkinin temizlenmesi, toprağın havalandırılması, gübrelendirilmesi, çiçek ekimi, ağaç dikme gibi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Mevcut bahçenizin ilgili düzenlemeleri yapılarak daha da güzelleşmesi sağlandığı gibi, sıfırdan bahçe düzenleme hizmetimizi de yılların kazandırdığı tecrübe ve uzmanlık ile gerçekleştiriyoruz.

Cüneyt Çiçekçilik Mezar Bakım ve Peyzaj

Mezar bakım hizmetleri veren firmamız, sevdiklerinizin mezar bakımlarını uzman kadrosu ve yıllar içinde oluşmuş tecrübeleri ile yapmaktadır. Karşıyaka mezarlığı başta olmak üzere Ankara geneli her türlü mezar bakımı, mezar tamiri, mezar yenileme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Mezar bakımı hizmetimiz, mezarların temizliğinin yapılması, çiçek ekimi, ekilen çiçek ve diğer bitkiler ile periyodik olarak ilgilenilmesi, mermerlerde zamanla oluşan çatlak ve kırılmaların onarılması, mezar etrafında biriken atık, çalı, kurumuş otların temizlenmesi, toprağın havalandırılması ve gerekiyorsa değiştirilmesi, mezar mermerinin gerekli kimyasallar kullanılarak ilk günkü haline getirilmesi gibi geniş yelpazede uzmanlık gerektiren işlemlerden oluşmaktadır.


Siz de Ücretsiz Firma Rehberi Firmatör'deki yerinizi hemen alın.
Ücretsiz firma ekle, ücretsiz firma tanıtımı yap.

Kampanya & İlanlar

Cüneyt Çiçekçilik henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Cüneyt Çiçekçilik henüz haber eklemedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Cüneyt Çiçekçilik ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.