Çetinkaya Halı Yıkama

  • Firma YetkilisiÇetinkaya Halı Yıkama
  • AdresŞehit Mustafa Baş Caddesi No:57/C Aydınlıkevler Ankara
  • Telefon0312 317 84 95
  • GSM0532 471 85 45
  • Ç. Saatleri09:00 - 19:00

Firma Hakkında

2000 yılında faaliyete geçen Çetinkaya Halı Yıkama müşterilerin yoğun isteği ve talebi doğrultusunda yatırımları son teknolojinin kullanılması ve gelişmelerin yakın takibine ayırmıştır.

2012 yılında Merkez ofisiniz Aydınlıkevlere getirerek Ankara Halı Yıkama da merkezi duruma gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutmak, sağlamak ve sürdürmek hedefimizdir. Gelişme ve ilerlemenin eğitimden geçtiği inancıyla sürekli personellerimizi eğiterek ve yeni teknoloji sıkı takip ederek alanlarımızda “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmekteyiz.

2017 yıllından itibaren halılarınızı tam otomatik makinayla yıkamaktayız aynı zamanda da halıları antibakteriyel ilaçlar kullanılmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak sadece kendi müşterilerimizin halılarını yıkamaktayız. Dolaysıyla hiçbir şekilde maliyeti düşürme çabasında olamayız ve olmayız.

Aradığınız andan itibaren ortalama iki saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız servis araçlarımızla doğrudan fabrikamıza götürülür. Fabrikada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı gün içerisinde yıkama bölümüne halılar yerleştirilir. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde otomatik olarak dökülür.

Kampanya & İlanlar

Çetinkaya Halı Yıkama henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Çetinkaya Halı Yıkama henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Çetinkaya Halı Yıkama ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.