CELSAN Demir Çelik

  • Firma YetkilisiCELSAN Demir Çelik
  • Adresİkitelli Org. San. Bölg. Turgut Özal Bulv. 4. Cadde No:27 Başakşehir / İSTANBUL
  • Telefon0212 549 94 23
  • Fax0212 549 94 25

Firma Hakkında

Şirketimiz metal kesim sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle İkitelli Org. San. Bölg. Turgut Özal Bulv. 4. Cadde Yeni No:27 (eski no : 139) Başakşehir / İSTANBUL adresinde müşterilerine hizmet vermektedir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

CELSAN DEMİR ÇELİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ. en son teknoloji ajan oxy plazma amper ve optik cnc tezgahlarla hassas kesimler, siyah saç levhalar, pres gövdeleri, mermer makinaları, kalıplık malzemeler, ağır iş makine ve parçaları. Şirketimiz bünyesinde kalın saç levha alımı ve satımı üretimde yapılan siyah levha saç levhalardan pres gövdeleri, mermer makinaları metal parçaları, kalıplık metal malzemeler, ağır iş makinaları metal parçaları istenilen malzeme kalitesi ve kesim yüzey hassasiyeti göz ününde bulundurularak müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz %100 müşteri memnuniyetiyle; Söz verdiği zamanda üretim, söz verdiği zamanda sevkiyat ilkesiyle hareket etmektedir.

Kampanya & İlanlar

CELSAN Demir Çelik henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

CELSAN Demir Çelik henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

CELSAN Demir Çelik ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.