Çankırı Evden Eve Nakliyat

Firma Hakkında

Çankırı Kaya evden eve nakliyat ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşımaktadır. Ev taşımacılık yanı sıra ofis, büro, fabrika yükü taşımacılık gibi birçok alanda taşımacılığı yapılmaktadır.

Çankırı evden eve nakliyat işini yıllardır yapmaktayız. Bizim reklamlarımız genellikle müşteri memnuniyeti ile olmuştur. Çankırı Kaya nakliyat firması olarak, bize güvenen ve bizimle çalışan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

2001 yılında Hüseyin Kaya tarafından Çankırı’da kurulan Kaya Nakliyat sektöre ilk olarak Isuzu ile adımını atmıştır. Daha sonra Cargo modelleri gibi yeni araçlarla sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına etmiştir. Çankırı Kaya Nakliyat; Şehiriçi, Şehirlerarası, Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple Yük, Ağır Nakliye Lowbed Taşımacılığı yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

Kaya Nakliyat karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehir içi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 2001 yılında Hüseyin Kaya tarafından Çankırı’da kurulan Kaya Nakliyat sektöre ilk olarak Isuzu ile adımını atmıştır. Daha sonra Cargo modelleri gibi yeni araçlarla sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına etmiştir. Çankırı Kaya Nakliyat; Şehir içi, Şehirler arası, Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple Yük, Ağır Nakliye Lowbed Taşımacılığı yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Çankırı Evden Eve Nakliyat henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Çankırı Evden Eve Nakliyat henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Çankırı Evden Eve Nakliyat ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.