Bursa Hurdacı

  • Firma YetkilisiBursa Hurda
  • AdresBursa Hurda Alım Satım
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Bursa Hurda Alım Satım

Bursa hurda alanlar denince ilk akla gelen Bursa hurdacı firmamız ile hemen iletişim kurarak her türlü hurda alım satım işlemi yapabilirsiniz. Bursada hurda alanlar arasında en iyi hurda fiyatları veren Bursa hurda firması olarak, hurda alımını adresinize gelerek de yapmaktayız.

Bursa Hurdacı En İyi Fiyat Garantisi

Bursa ilinde tüm bölgelerden hurda alım satım işlemi yapıyoruz. Bursada hurda alanlar arasında en iyi hurda fiyatı hem alım hem satış için sunuyoruz. Bursa hurdacı firmamız her türlü petek hurdası, bakır hurdası, akü hurdası, metal boru hurdası, kablo hurdası, demir hurdası, döküm hurdası gibi çeşitli metal hurdası alma işlemi yapmaktadır.

Hurda Alanlar Bursa

Hurda alan firmamız Bursa geneli tüm bölgelere bizzat adresinize gelerek, gerekiyorsa hurda sökümü yaparak her çeşit hurda alma işlemi yapmaktadır. Bursa hurda sökümü firması olarak binanızda, iş yerinizde söküm yapılması gereken hurda çeşitlerini almaktadır.


Site Tanıtım Forumu: Web sitelerinizi ayrıca bir forum sitesinde tanıtmak isterseniz, Web Kuyusu isimli sitenin Site Tanıtım Forumu bölümüne bir tanıtım yazısı ve link vererek ekleyebilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Bursa Hurdacı henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Bursa Hurdacı henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Bursa Hurdacı ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.