Bilginet Akademi

Firma Hakkında

Alanında profesyonel ve yetkin kişiler tarafından kurulmuş olan, “Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi” ilkesiyle yola çıkmış, sertifikasyon için geçerli olan eğitimleri, uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, değişen dünya koşullarında topluma liderlik yapabilecek, insani değerlere saygılı bireyler yetiştirmeyi, bilgiyi paylaşarak toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı hedef edinmiş yeni nesil bir eğitim platformudur.

Misyonumuz
Eğitimlerimizi; bilimsel eğitim metotlarına uygun, kaliteli, memnuniyet odaklı olarak tasarlamak ve bu hizmetlerimizi sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde bireylere sunmak.

Vizyonumuz
Türkiye’de uzaktan eğitim alanında sektöre yön veren bir akademi olmak ve alanlarında en iyi eğitmenlerle en zengin içerikli eğitimleri arz etmek.

Bilgi ve teknoloji çağında geleceğe yön verme anlayışıyla hazırlanan eğitimlerle kendilerindeki ışığı yakalamak isteyen aynı zamanda geleceğe de ışık tutmak isteyen bireyler için, ulusal ve uluslararası sertifikasyonlarla bireylerin ihtiyaç duydukları eğitimleri, üniversite onaylarıyla taçlandırmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Bilginet Akademi henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Bilginet Akademi henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Bilginet Akademi ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.