Barış Hoca Akademi Dershanesi

Firma Hakkında

Maalesef ki hayatımızda LGS diye bir gerçek var. Daha da kötüsü Avcılar’da LGS’ye hazırlık için yatırım yapan ve öğretmen kadrosu oluşturan kurum yok. Hepsi Yatırımlarını YKS üzerine yapmış ama ortaokul öğrencisi de gelirse ‘nasıl olsa liselilere derse gelen öğretmenimizi ortaokul dersine de sokarız, ortaokul müfredatı çantada keklik’ diye düşünmekten geri durmamış, insanların paralarını daha da önemlisi umutlarını çalmayı kendilerine ticari amaç edinmiş. Bunu yaparken de birkaç okulun birkaç derece öğrencisini alıp(tavsiye edilen dershane olmak için), onlara ders vermeseler bile onların yaptığı derecelerle reklam yapmaya da utanmamışlardır. Hatta yatırımları liseliler üzerine olduğu için ortaokul öğrencilerini de aynı fiyatlara almış ve durduk yere piyasada dershane fiyatlarında artışa sebep olmuşlardır. Böylelikle dolaylı yollardan orta düzeyli insanların dershane fiyatlarını karşılamakta düşmanı olmuşlardır. Ve burada anlattığım kurumların neredeyse hepsi maalesef ki körü körüne güvendiğiniz zincir kurumlar. O sözde büyük isimlerinin ardında maalesef bu işler dönüyor.

Neyse ki Avcılar’da Barış Hoca Akademi var. Tüm yatırımı sadece ortaokul üzerine olan tek kurum olma özelliğiyle beraber, şeffaflığı ve gerçek dershane fiyatlarıyla Avcılar’da bu sözde zincir kurumların kovanına çomak sokma görevini başarıyla 10 yıldır yerine getiriyor. Bugün bu yazımızda tüm ayrıcalıklarımızdan ziyade bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli 3 özellikten birinden bahsedeceğiz. MR(Sıfır Hata) sistemi ! 

Nedir bu MR sistemi hemen anlatalım. Varsayalım ki Mustafa Yılmaz adında kayıtlı bir öğrencimiz olsun. Bizim kurumumuzda Mustafa yıl sonuna kadar hep deneme sınavlarına girecek. Bunu zaten her kurum veriyor diyeceksiniz. Evet veriyor ama burada biz 2 büyük ayrıcalıkla bu hizmeti veriyoruz(1.si 20 farklı yayın evi ile anlaşıyoruz ve denemelerimiz hep farklı yayın evlerinden geliyor. Yani öğrenciniz 20 farklı yayın evinin farklı bakış açılarından binlerce soru görüyor.). 2. Ayrıcalığımız MR sistemi ! Öğrencimiz Mustafa sınavlara girerken velisi Ayten hanım kurumu 22.11.2023 tarihinde aradı ve ‘öğrencimin kitapçığı çıksın(MR’ını çekin ☺ )’ dedi. Bizde o tarihte sisteme girip Mustafa için ‘Kitapçık oluştur’ butonuna basıyoruz.

Geldik en heyecanlı ve sistemi tam olarak anlayacağınız kısıma ! Butona bastığımız anda öğrencimizin o tarihe kadar girdiği tüm sınavlardaki yanlışlarından oluşan havuzumuzda o yanlış yaptığı soruların çok çok benzerlerinden oluşan Mustafa Yılmaz’ın adı ile basılan özel bir kitapçık ortaya çıkıyor. Ve bu kitapçık veli isteğine bağlı olduğundan isterseniz her hafta, isterseniz her ay, isterseniz her 2 ayda bir çıkabiliyor. Böylelikle öğrencimizin anladığı değil anlamadığı yerleri öğrencimizin ve velimizin önüne somut bir şekilde koyabiliyoruz. Zamandan tasarruf ediyor, verimsiz çalışmadan kaçıyor ve klasik olan dershaneciliği kırıyoruz. Hem de o sözde zincir markalardan daha uygun dershane fiyatlarıyla

Bunu bölgemizde uygulayan tek kurum olmanın gururunu ve sevincini yaşıyor, bunu size sunabilmek ve örnek basılan kitapçıları göstermek için sizi misafir etmekte sabırsızlanıyoruz ! 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.