Balıkesir Nazar Nakliyat

  • Firma YetkilisiNazar Nakliyat
  • AdresYıldırım Mah. Cumalı Sok. No:3 Balıkesir
  • Telefon0 (266) 244 53 51

Firma Hakkında

Bir çok sebepten dolayı evimizi belirli bir yerden başka bir yere taşımak durumunda kalıyoruz. Özellikle günümüz yaşam koşulları bizleri devamlı başka yerleşim birimlerine götürebilmektedir. Özellikle Kamu personeli, öğretmen, öğrenci, askeri personel ve benzeri mesleklerde ev değişikliği daha çok olmaktadır.  Daha önceleri evden eve nakliyat hizmeti daha ilkel koşullarda yapılmakta idi.

Ev eşyaları eşya taşımında hiçbir deneyim ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından istifleme şeklinde düzensizce kamyona eşyalar yerleştirilirdi. Ancak günümüzde gelişen teknolojiler ile bu hizmet artık kendi dalında ayrı bir sektör olup daha profesyonel bir hizmet vermektedir.

Biz Nazar Evden Eve Nakliyat olarak kurumumuz eşya taşımında deneyimli ve profesyonel ekibi ile eşya taşımı için en yeni geliştirilen sarf malzemeleri kullanmaktadır. Ayrıca nakliye hizmeti için tasarlanmış yeni araç filolarımız ile eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Evden eve nakliye hizmetinde kurumumuz şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılıkta sektörün en önemli firmalarından olup diğer firmaların aksine nakliye hizmeti esnasında takip etme, sorunları anında çözme, herhangi bir aksi durum karşısında lojistik destek gibi birçok müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz ile fark yaratmaktayız. Birinci hedefimiz daima “Müşteri memnuniyeti” dir.

Eşya taşımında Nazar Nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerinde hizmetimiz ile evden eve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Evinizde yer alan eşyaların boyutu alanı ne kadar olursa olsun her türlü işe cevap verecek potansiyele sahip olan Nazar Nakliyat Balıkesir taşıma sektöründe daima en iyi hizmeti veren kuruluşlar arasında yerini almıştır. Taşıma işinin zor olmaktan çıkaran firmamız aracılığı ile mutlaka ekspertiz ve fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

Kampanya & İlanlar

Balıkesir Nazar Nakliyat henüz ilan eklemedi.

Firma Haberleri

Balıkesir Nazar Nakliyat henüz haber eklemedi.

ÜRÜNLERİMİZ

Balıkesir Nazar Nakliyat ürün eklemedi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.