Ataseven Gayrimenkul

  • Firma YetkilisiAtaseven Gayrimenkul
  • AdresSahabiye Mah. Otak Sok. Ömercikler İş Mrkz. 21/9 Kocasinan / KAYSERİ
  • Telefon08502420038

Firma Hakkında

Kayseri’nin en köklü Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık markası olan ATASEVEN Gayrimenkul; 2020 yılından bugüne kadar hizmet verdiği bölgelerde birçok yeniliği hayata geçirerek sektörünün öncüsü olmuş aynı zamanda çalışma prensipleri ile sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendiren kurum olmuştur.

Gayrimenkul sektöründe KAYSERİ’nin ilk KURUMSAL firmalarından birisi olan kuruluşumuz; çözüm odaklı çalışma şeklini benimseyerek; alanında UZMAN KADROSU ile Gayrimenkul Çözüm Merkezi olarak hizmet vermektedir. Gayrimenkul Danışmanlığı, Gayrimenkul Değerleme, Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği, Tapu ve İş takibi bölümlerimiz ile Gayrimenkulünüze ait tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz. Konut, lüks konut, villa, ticari işyeri, fabrika, arsa, arazi gibi tüm Gayrimenkullerin Alım, Satım ve Kiralamasında Aracılık hizmeti veriyor olmamızın yanında; proje geliştirme ve pazarlama gibi birçok alanda da danışmanlık hizmeti vererek hayallerinizin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktayız.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden KADROMUZ ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemizİ ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

ATASEVEN Gayrimenkul Markası ile Kalitemizden taviz vermeden şubeleşerek, kurumsal kimliğimizi ve hizmet kanallarımızı daha da genişletip ulusal bir marka olma yolunda ilerlemekteyiz.

Aracılık ve Danışmanlık hizmetlerimize ek olarak; geliştirdiğimiz Gayrimenkul Projelerinin gerek tamamına gerekse bir kısmına ortak olarak yükselen değer inşaat sektörüne de adım attık.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.