ASIR ORGANİZASYON

Firma Hakkında

Sünnet Düğünü Organizasyonu

2023 Sezonu Sünnet Organizasyon İçerikleri

En Ekonomik Fiyatlara Sizlere İstanbul Genelinde Hizmet Veriyoruz. Asır Organizasyon 19 Yıllık Tecrübesiyle Sünnet Organizasyonu İçin A dan Z ye Program Sunmaktadır. Uygun Fiyatlı Sünnet Paket Seçenekleriyle Cazip Ödeme Koşullarıyla İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Sünnet Organizasyon Firmasıyız.

En İyi Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Sünnet Düğünü Organizasyonu için Biz “Asır Organizasyon” Olarak Yanınızdayız. Mehter Takımı, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri, İlahi Grubu, Tasavvuf Grubu, Semazen Ekibi, Palyaço, Tahta Bacak Ve Daha Fazlası Sünnet Düğünlerinize Renk Katmaya Devam Ediyor.

STANDART SÜNNET PAKETİ

SÜNNET TAHTI (Taşıma Aparatlı)
4 TANE YENİÇERİ ASKERİ
KONFETİ – VOLKAN
KAPI KEMER BALON SÜSLEME
TAHT ARKASI BALON SÜSLEME
PAPATYA BALON SÜSLEME
PALYAÇO (Sosis Balon ve Yüz Boyama)
ALTIN ÇİKOLATA PARA
20 TANE TÜRK BAYRAĞI

SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Koltuğu, İlahi Grupları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme, Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi, Sohbet Programları, Canlı Enstrümanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlidi Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

KAPSAMLI SÜNNET PAKETİ

Mehter Takımı (8 Kişilik)
Semazen Gösterisi (2 kişilik)
Mevlithan (Sunum-Sohbet-Kur’an Tilaveti ve İlahiler)
Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
4 Yeniçeri Askeri
2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti –
Kapı Kemer Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Taht Arkası Balon Süsleme
Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
20 Tane Türk Bayrağı
Takı Sandığı
Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)
Kameraman ve Fotoğrafçı
Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu erkek çocuğun sünnet ettirilmesinin kutlandığı gün için yapılan hazırlıkların genel adıdır. Aile, erkek çocuğunu sünnet ettirmekten duyduğu sevinci yakınlarıyla paylaşmak amacıyla sünnet organizasyonu düzenler. Hazırlıkların bir kısmı (yakınları davet, sünnet yatağı hazırlama, vb.) aile tarafından bir kısmı ise organizasyon firmalarının hizmetleri ile sünnet düğünü gününe hazır olacak şekilde tamamlanır.

Sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamız sünnet düğünü için ailelerin neredeyse her konuda ihtiyacına yanıt verebilmektedir. Sünnet kıyafeti kiralama, süsleme organizasyonu (masa ve sandalye süsleme, balon süsleme, vb.) , sünnet tahtı kiralama, yeniçeri askeri, volkan ve konfeti şovları gibi pek çok konuda sünnet organizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sünnet Organizasyon Fikirleri

Sünnet düğünü yapacaklar organizasyon firmalarının sınırsız program seçeneklerinden yararlanarak gönüllerinin istediği gibi bir organizasyon düzenleyebiliyorlar. Genellikle Osmanlı temasına bağlı kalarak yapılan sünnet organizasyonu modern dokunuşlarla da şekillendirilebiliyor.

Firmamızın sünnet düğünleri için planladığı sünnet organizasyon fikirlerini dinledikten sonra eklenmesi veya çıkarılmasını istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Sünnet düğününde artık bir gelenek haline gelen hazırlıkların her biri için firma firma gezmenize gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz sünnet düğünü paketlerimizi değerlendirebilir, tekli hizmetlerimiz ile etkinliğinizi özelleştirebilirsiniz.

PANAYIR SÜNNET PAKETİ

Sünnet Tahtı ( Taşıma Aparatıyla )
4 Yeniçeri Askeri
2 Tane Volkan, 2 Tane Konfeti –
Kapı Kemer Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Taht Arkası Balon Süsleme
Palyaço ve Yüz Boyama Sosis Balon,İçi Dolu Pinyata
Yeniçeriler ile Misafir Karşılama(Lokum ve Gülsuyu İle)
20 Tane Türk Bayrağı
Takı Sandığı
Pamuk Şeker Arabası ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Pop corn ve Dağıtıcısı(Sınırsız)
Osmanlı Macuncusu ve Dağıtıcısı (Sınırsız)
Modern Sünnet Düğünü

Geleneksel sünnet organizasyonlarının yanı sıra modern sünnet düğünü için organizasyon fikirleri Asır Organizasyon’da. Sünnet düğününü kırda, teknede, kafede veya evinizin bahçesinde nerede yapmak isterseniz ekibimiz ortamın doğasına uygun şekilde süslemeler ile beğeneceğinizi düşündüğümüz tasarımlar ortaya çıkaracaktır.

Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet organizasyonu fiyatları talep edilen sünnet düğünü paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Paket seçeneklerin yanı sıra çok sayıda tekli sünnet organizasyon hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tekli hizmetlerimizden tek başına yararlanabileceğiniz gibi sünnet düğünü paketlerine dahil ederek daha ekonomik fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Süsleme organizasyonu ve catering gibi çok sayıda hizmeti taleplerinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz sünnet organizasyonu için Asır Organizasyon firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Kampanya

Sünnet düğünlerinde çocuğunuz ve arkadaşları için eğlence düzenlemek, yakınlarınızı ağırlamak ve tüm bunlar için gerekli ihtiyaçlarınız Asır Organizasyon firmamızın %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle tamamlanmaktadır. Eğlence hizmetleri, catering hizmetleri, süsleme organizasyonu, canlı performanslar ve kamera ve video kaydı gibi her hizmet için artık farklı farklı firmaya gitmenize gerek yok.

Standart sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu veya modern sünnet organizasyonu gibi pek çok konsepte uygun paket hizmetlerimiz vardır. İster standart paketlerimizi tercih eder kampanyalı fiyatlarımız ile hizmet alırsınız. İsterseniz de tekli hizmetlerimizi organizasyon paketlerine dahil ederek ekonomik fiyatlara full paket kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kuranlı Sünnet Organizasyonu

İslam dininin gereklerine uygun sünnet organizasyonu için Asır Organizasyonu arayabilirsiniz. Firmamız Kuranlı sünnet organizasyonu için ilahi grubu performansı, semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gibi canlı performansların ve sünnet edilen çocuk ve arkadaşlarının doyasıya eğleneceği hizmetlerin yer aldığı zengin bir program hazırlıyor.

Sünnet Organizasyon Hizmet İçeriklerimiz

Sünnet organizasyonu düzenleyen firmamız ailelerin yorulmadan eş, dost ve akraba ağırlayabileceği organizasyonlara imza atıyor. Asır Organizasyon olarak mekan süsleme, sünnet tahtı kiralama, masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme, eğlence organizasyonu kiralama, canlı performanslar, şovlar, ses sistemi kiralama, fotoğrafçı, kameraman ve garson hizmetleri ile profesyonel bir organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Hayal ettiğiniz ve bizim henüz aklımıza gelmeyen çeşitli taleplerinize yanıt verebilecek olan firmamız İstanbul’un eski organizasyon firmalarından biridir. Etkinlikler, şovlar, yemek yeme-içme hizmetleri ve süslemeler dahil her türlü hizmet için yanınızdayız. Paket organizasyonlardan özelleştirilebilir organizasyon fikirlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için Asır Organizasyon iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yemekli Sünnet Düğün Organizasyonu

Yemekli sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız profesyonel aşçılarımız misafirleriniz için enfes tatta yemekler hazırlayacaktır. Ana menüde et, tavuk ve sebze yemeklerinin yanı sıra düğün pastası, kuruyemiş, kuru pasta ve kanepe gibi pek çok farklı tarza hitap eden sunumlar için Asır Organizasyon’u arayabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlara ihtiyaç duyulması halinde masa sandalye kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Masalara servis için garson olarak hizmet veren ekibimizi organizasyona dahil edebilirsiniz. Organizasyon süresince yeme-içme taleplerine yanıt verebilecek bir personelimizin devamlı yakınızda bulunmasını talep edebilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Paketleri

Standart sünnet düğünü paketlerinde Kur’an-ı Kerim Tilaveti, süsleme organizasyonu, sünnet tahtı kiralama, yeniçeri kostümlü ekip kiralama, volkan ve konfeti şovları bulunur. Ayrıca takı merasimini de düzenliyoruz.

Semazen ekibi kiralama, mehter takımı kiralama, ilahi grubu kiralama, video ve fotoğraf çekimi hizmeti, horon ekibi kiralama, zeybek ekibi kiralama, sihirbaz gösterisi, palyaço ve tiyatro ekibi kiralama gibi sünnet organizasyon paketlerine dahil edebileceğiniz ek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca sünnet organizasyonu için mekan süsleme gerektiğinde masa sandalye giydirme, masa sandalye kiralama, masa süsleme ekipmanları (şamdan, yapay çiçek, vb.) kiralama gibi hizmetler vermekteyiz.

Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programın her bölümünde ilahi ekibimiz performanslarını sergilerler. Dualar ile bitirilen mevlitten sonra sünnet kınası yakılır ve eğlence organizasyonuna geçilir. Mevlitli sünnet organizasyonunda eğlence hizmetleri olarak semazen gösterisi ve tasavvuf grubu gösterisi veya horon, zeybek ve Kafkas ekibi gösterilerine yer verilir.

Mevlitli sünnet organizasyonlarında çocukların eğlenebilmesi için palyaço, Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, sihirbaz gösterisi, kukla gösterisi ve tahta bacak gösterisi gibi hizmetler tercih edilmektedir. Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şeker arabası, popcorn arabası gibi sokak satıcıları mevlitli sünnet organizasyonlarının en sevilen hizmetleri arasındadır.

Sünnet Organizasyonu Pamuk Şeker Dağıtımı

Sünnet organizasyonu pek çok sokak satıcısı hizmeti ile şenleniyor. Çocukların en sevdiği tatlılardan pamuk şeker Asır Organizasyon farkıyla sünnet düğünlerini şenliğe dönüştürüyor. Kaliteli şeker ve tamamen doğal tatlandırıcılar ile hazırladığımız pamuk şekerlerin dağıtımı seyyar arabalar ile yerinde yapılmaktadır.

İstanbul’da En Güzel Sünnet Düğünü Yapan Firma

Asır Organizasyon firmamız İstanbul’da pek çok organizasyon düzenlemiş ve halen de en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Her tarzda sünnet düğünü organizasyonu için ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, İstanbul’da en güzel sünnet düğünü yapan firmaların başında geliyor.

Yemekli sünnet düğünü, eğlenceli sünnet düğünü, Kuranlı sünnet organizasyonu, mevlitli sünnet organizasyonu, İslami sünnet organizasyonu ve modern sünnet organizasyonu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mehter Takımlı Sünnet Düğünü

Sünnet organizasyonunun en güzel görsel şöleni olarak kabul edilen mehter takımına sizler de yer vermek istiyorsanız Asır Organizasyon firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel mehter takımı ekibimiz özel kostümleri ve müzik aletleri ile en güzel marşları sizin için seslendirecektir. Uygun fiyatlı mehter takımlı sünnet düğünü için kampanyalı paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kır Mekanında Sünnet Organizasyonu

Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenlemek için firmamızdan pek çok alanda hizmet alabilirsiniz. Mekan herhangi bir işletmeye ait değilse masa sandalye kiralama, masa sandalye süsleme ve mekan süsleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kır mekanında sünnet organizasyonu düzenleyecek olanlara standart sünnet organizasyon paketine ek olarak ses sistemi kiralama, kamera ve video çekimi hizmeti ve catering hizmeti vermekteyiz.

Sokakta Sünnet Organizasyonu

Evinin önü müsait olanlar sünnet organizasyonunu sokakta yapmayı tercih ediyor. Sokakta sünnet organizasyonu için ihtiyaç duyduğunuz ekip ve ekipman desteğini organizasyon firmamızdan alabilirsiniz. Davetlileriniz için et veya tavuk yemek menülerimizden sipariş verebilir, çocuklar için eğlence organizasyon hizmetlerimizi organizasyon paketlerinize dahil edebilirsiniz. Sokakta sünnet organizasyonu için ilim sahibi hocalarımız Kur’an-ı Kerim Tilaveti vermektedir.

Palyaçolu Sihirbazlı Sünnet Organizasyonu

Çocuklar için eğlence her şeyin üstünde gelmektedir. Bir araya gelen çocukların beğenerek izleyeceği palyaço ve sihirbaz gösterileri sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Sünnet organizasyon paketlerinde yer almayan eğlence etkinliklerimizi fiyat farkı ile paket hizmetlere dahil edebilirsiniz. Palyaçolu sihirbazlı sünnet organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için Asır Organizasyon iletişim numarasını 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Dini Düğün Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Organizasyon Fiyatları
Nişan Organizasyonu
Mehter Takımı Fiyatları
Sünnet Tahtı Kiralama
İlahi Grupları
Semazen Ekibi
Bayan İlahi Grubu
Tasavvuf Grubu
İlahi Sanatçıları
Kiralık Nişan Masası
Fasıl Grubu
Ramazan Etkinlikleri
Masa Sandalye Süsleme
Ses & Işık Tesisatı
Palyaço & Animasyon
Mezuniyet Organizasyonu
Animasyon yiyecekleri
Resim Galerisi
Asır Organizasyon Videolar
Hizmetlerimiz
Semazenli Düğün
İslami Düğün Organizasyonu
Kafkas Oyun Ekibi
Semazen
Açılış Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyon
Davul Zurna Ekibi
Zeybek Ekibi
Semazen Ekibi

Hakkımızda

Asır Organizasyon Düğün,Nişan,Sünnet,Kına Organizasyonu gibi etkinliklerin yanı sıra açılış organizasyonu ve mezuniyet organizasyonu aynı zamanda kokteyl organizasyonları düzenliyor.

Nişan Masası Kiralama
Açılış Organizasyonları
Kına Gecesi Organizasyonu
Masa Sandalye Süsleme Fiyatları
Balon Süsleme
Kiralık Sünnet Tahtı
Semazen Kiralama
İslami Düğün Organizasyon
Sünnet Organizasyon Kampanyaları
Kına Organizasyon Fiyatları
Kokteyl Organizasyonu
İftar Organizasyonu
Pamuk Şeker Arabası Kiralama
Osmanlı Şerbeti Kiralama
Kiralık Mısır Arabası
Şişme Oyun Parkı Kiralama
Kokteyl Masası Kiralama
Kafkas Oyun Ekibi Kiralama
Patlamış Mısır Makinesi Kiralama
Kiralık Kına Tahtı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.